Laimīga uzvara saspringtā spēlē 1

Vidzemes hokeja čempionāta 1./2.līgā FHK „Gulbene" komanda saspringtā spēlē ar 6:5 uzvarēja HK „Ape".

Pirmā spēles trešdaļa ritēja līdzīgā cīņā. Tikai tās izskaņā rezultāts tika atklāts. Pēc Alberta Bubiša piespēles vārtus guva Dmitrijs Novikovs.

Otrajā trešdaļā rezultāts tika dubultots, kad pēc Gata Rikveļa piespēles vārtus guva Deniss Kozlovskis. Tūlīt pretinieki nonāca mazākumā. Lieliska iespēja palielināt rezultātu, bet kļūda aizsardzībā un rezultāts kļuva 2:1.

Trešdaļas izskaņā vēl viena kļūda, un rezultāts kļuva 2:2. Mūsu spēlētāji pieļāva daudzas kļūdas aizsardzībā un tās nācās labot vārtsargam Mikum Mezītim. Trešajā trešdaļā gulbenieši divu minūšu laikā guva trīs vārtus. Vispirms pēc Māra Dekšņa un A.Bubiša piespēlēm vārtus guva Vjačeslavs Ruļovs. Tad tika realizēts skaitliskais vairākums. Vārtus vēlreiz guva V.Ruļovs, kad precīzi piespēlēja Ritvars Ohnovskis un Dainis Ozoliņš. Vēl pēc pusminūtes lielisku piespēli izdarīja Igors Šakurovs, un D.Kozlovskis realizēja izgājienu viens pret vienu. Rezultāts kļuva 5:2.

Atkal atkārtojās jau bieži redzētais, kad, nonākot vadībā, mūsu spēlētāji kļūst neuzmanīgi. Apes komanda to lieliski izmantoja, minūtes laikā panākot jau 5:4. mazliet vieglāk palika pēc D.Novikova gūtajiem vārtiem (piespēles D.Kozlovskism un A.Bubišam). Ar to gan viss vēl nebeidzās. Pēdējā minūtē pretinieki paspēja gūt piektos vārtus, vēl 15 sekundes paspēlēt bez vārtsarga. Tomēr laimīga uzvara FHK „Gulbene" komandai ar 6:5.

Bez minētajiem hokejistiem komandā spēlēja Jānis Pāvuliņš, Ivo Kindzulis un Andris Jaunbērziņš.
Nākamā spēle gulbeniešiem tikai decembrī (kalendārs vēl nav zināms).