Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latviešu spēkavīram Marekam Leitim - otrā vieta Somijā

Pagājušajās brīvdienās Helsinkos notikušajās European Rolling Thunder® Championships sacensībās ļoti labi panākumi bija latviešu spēkavīram Marekam Leitim. Nereti spēkavīriem tiek rīkoti atsevišķu vingrinājumu rīku ražotāju sponsorētas sacensības, šoreiz - Rolling Thunder® jaunā inventāra sacensības.

Sporta attīstības centrs informē, ka astoņu vīru konkurencē, kur tika aicināti tikai spēkavīri ar īpaši spēcīgu satvērienu, Mareks Leitis izcīnīja otro vietu, zaudējot tikai bijušajam WORLD STRONGEST MAN somam Janne Virtanenam, kurš ar vienu roku pacēla un noturēja 95 kg. Marekam izdevās nofiksēt 90 kg.

 

Diemžēl neieskaitīja Mareka pēdējo cēlienu ar 100 kg svaru (nebija pilnībā iztaisnota roka un inventārs). Esošais rekordists - 130 kg ar iepriekšējo Rolling Thunder® inventāru - grenādietis Marks Felikss izstājās, jo nepacēla pieteikto sākuma svaru 120 kg.


„Salīdzinot ar iepriekšējo inventāru, visi cēla mazākus svarus, varbūt tāpēc, ka rokturis tagadējam rīkam ir resnāks. Tomēr gandarī, ka varēju pierādīt sava tvēriena spēku arī šajā konkurencē," ar iespaidiem dalījās pats latviešu spēkavīrs.


Sporta attīstības centrs ziņo, ka Mareku Leitu organizatori uzaicināja arī uz nākamajām European Rolling Thunder® Championships sacensībām, kas notiks šāgada oktobrī Somijas pilsētā Lahti paredzētās lielākās Skandināvijas fitnesa izstādes laikā.


Mareks Leitis ir Latvijā šobrīd spēcīgākā tvēriena īpašnieks, patreizējais viņa Latvijas rekords svara noturēšanā (angliski - Herculess hold, kur spēkavīrs izstieptās rokās tur prom ripojošas automašīnas) ir 56,4 sek (turot 2 Hummer auto).

Pievieno komentāru

Sports