Latvijā atklās Eiropas kausa pirmo posmu ziemas vindsērfingā

Cīnoties par galvenajām balvām - Latvijā ražotajiem „Gauja" datoriem - tiks atklāts pirmais Ziemas Vindsērfinga Eiropas kausa (Winter Windsurf European Cup 2009 - WWEC 2009) posms WWEC 2009 go hi!

""WWEC 2009", ko organizē www.winterwindsurf.com sadarbībā ar nacionālajiem ziemas vindsērfinga entuziastiem, norisināsies astoņās Eiropas valstīs - Skandināvijā, Baltijas valstīs, Polijā un Čehijā laika posmā no 2009.gada janvāra līdz martam. Eiropas kauss ir vērienīgākais starptautiskais ziemas vindsērfinga pasākums, kurš apliecina šī sporta veida arvien pieaugošo popularitāti valstīs, kur iespējams nodarboties ar vindsērfingu gan vasarā, gan ziemā pa aizsalušām ūdenstilpnēm," stāsta projekta vadītāja Ieva Meļko.

 

WWEC 2009 go hi! Latvijā norisināsies no 2. līdz 4. janvārim Alūksnē uz Alūksnes ezera ar bāzes vietu atpūtas centrā „Jaunsētas" (www.jaunsetas.lv).

 

"Garo Ziemassvētku brīvdienu laikā tā ir iespēja visiem ziemas sporta veidu mīļotājiem un citiem interesentiem iepazīties ar ātru, dinamisku, kā arī videi draudzīgu sporta veidu. Tāpēc piektdiena ir ziemas vindsērfinga testu diena visiem interesentiem, sadarbībā ar pasākuma ģenerālsponsoriem Hiberna - ledus dēļu ražotājiem," atgādina I.Meļko.

 

„Daudzi jau ir pārliecinājušies par to, cik vienkārši ir apgūt vindsērfingu ziemā. Visi, kas kaut reizi ir mēģinājuši sērfot, (vai varbūt pat tā arī nepamēģinājuši) ir aicināti piedalīties. Varēsiet paši uzsērfot un just līdzi mūsu favorītiem Jānim Preisam un Krišjānim Tūtānam, kuri pagājušajā gadā pierādīja savu māku un Hibernas dēļu veiktspēju Somijas čempionātā iegūstot attiecīgi pirmo un otro vietu," stāsta "Hiberna" vadītājs Ričards Liepiņš.

 

I.Meļko stāsta, ka sestdiena un svētdiena - divas sacensību dienas kursa un slaloma disciplīnās, kurās piedalīsies braucēji no Latvijas, Igaunijas, Somijas un citām valstīm. Par lielisku atmosfēru rūpēsies DJ dienas garumā, savukārt, afterparty norisināsies turpat atpūtas centra „Jaunsētas" omulīgajā pirtī un jautrajā krodziņā.

 

"Trīs dienu pasākuma noslēgumā apbalvošana, kurā uzzināsim sponsoru Capital sarūpēto dāvanu - „Gauja" datoru - ieguvējus!" informē projekta vadītāja.

 

Sīkāk par gatavošanos sacensībām lasiet un ar citu aktuālu video/foto/teksta informāciju par ziemas vindsērfingu iepazīstieties www.winterwindsurf.com, bet par dēļiem www.hiberna.lv.

Pievieno komentāru

Sports