Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas 1.futbola līgas čempioni saņem medaļas (papildināts) 2

Futbola triumfs Gulbenē
Aizvadītajā sestdienā pēc veiksmīgas spēles ar Jūrmalas FK "Spartaks" komandu, kad gulbeniešiem tika padsniegts Latvijas 1. futbola līgas čempionu kauss, notika svinības Gulbenes sporta centrā, kur svētku gaisotnē mūsu komandai tika pasniegtas zelta medaļas un balvas, kā arī godināti komandas atbalstītāji. Vairāk foto šeit.

Pasākumu atklāja Gulbenes novada domes priekšsēdētaja vietnieks Dainis Švika. Pēc viņa uzrunas notika apbalvošana - futbolistiem un komandas vadībai tika pasniegtas zelta medaļas. Tika apbalvoti arī FB "Gulbene 2005" prezidents Jānis Antanevičs, FB "Gulbene 2005" viceprezidents Nilkolajs Stepanovs, komandas galvenais treneris Mihails Koņevs, komandas sporta direktors Romāns Lajuks, komandas finansu direktors Jurijs Popovičenko, komandas ārste Ļiļa Medne un komandas administrators Arnis Martusevičs. Visi saņēma arī Gulbenes novada domes piemiņas veltes. Ar Gulbenes novada Pateicības rakstu par futbola popularizēšanu apbalvoja J.Popovičenko, R.Lajuku, A.Martuseviču, M.Koņevu un Ļ.Medni.

 

Ar apbalvojumiem sumināja arī labākos dažādās nominācijās. Balvas pasniedza

A/S "SEB banka" SIA "Vecgulbenes muiža", A/S "Hipotēku un zemes bankas" Gulbenes filiāles vadītājs Valtis Krauklis, A/S "Latvijas Krājbankas" Gulbenes filiāles vadītāja Ilze Nogobode, SIA "Rubate" pārstāvis Sandis Bisenieks, Gulbenes novada domes izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls, kā arī futbola fans Ivars Briedis. Balvas saņēma: Jurijs Popovičenko - šā projekta idejas autors, Aleksandrs Ivanovs - komandas rezultatīvākais aizsargs, Jānis Lapss - labākais Gulbenes futbolists, Minori Sato - komandas labākais ārzemju futbolists, Alberts Nikoļskis - komandas misters elegance, Vladimirs Kamešs - komandas labākais uzbrucējs, Ivans Sputajs - komandas rezultatīvākais pussargs.

 

Komandas vadības vārdā par sadarbību sezonas laikā pateicās R.Lajuks un J.Popovičenko.

 

Komandas piemiņas foto un futbola bumbu ar visu autogrāfiem saņēma Gulbenes novada dome (priekšsēdētāja Sandra Daudziņa), SIA Rubate (valdes loceklis Māris Sliede), SIA "Betta" (veikalu tīkla direktors Valērijs Pohidko), SIA "Ābelīte Plus" (vadītāja Aiva Duļbinska), Gulbenes sporta centrs (direktors Ziedonis Lazdiņš), Gulbenes BJSS (direktors Normunds Aizpurs), laikraksts "Dzirkstele" galvenā redaktore Ginta Alberte) un Gulbenes TV-11(Guntars Eniks).

 

Svinīgā pasākuma noslēgumā visu kopējo paldies gan atbalstītājiem, gan faniem un visiem, kuri palīdzēja kaldināt šo panākumu, teica R.Lajuks.

 

Pasākumu vadīja Kārlis Karolis, bet muzikālo un vizuālo noskaņu kuplināja deju kopa "Rūsiņš" (vadītāja Edīte Ķikuste), ģitārists Elvijs Silavnieks, meiteņu duets Elīna&Zane, hip-hop dziedātājs Renāts Rahimovs un DJ Dzintars.

 

Komandas un līdzjutēju vārdā milzīgs paldies Gulbenes sporta centra kolektīvam (direktors Ziedonis Lazdiņš), kuri burtiski dienu un nakti strādāja, lai viss būtu mājīgi un labi.

 

Šonedēļ komanda Ukrainā draudzības spēlē tiksies ar šīs valsts virslīgas komandu Luckas „Voliņ". Klātienē tiks vērota arī Kijevas „Dinamo" spēle Ukrainas čempionātā.

 

Komandas sporta direktors Romāns Lajuks stāsta, ka virslīgas klubs Luckas "Voliņ" pašreiz atrodas 8.vietā. "Tas mums būs tāds lielāks pārbaudījums, nekā bija sezonas laikā. Kā puiši sevi parādīs, no tā varbūt būs atkarīga arī viņu nākotne," saka R.Lajuks.

 

Latvijas čempionātā komandai vēl ir palikušas divas spēles Rīgā, pēc tam būs neliels brīdis atelpai. "Decembra sākumā sāksim komplektēt komandu un trenēties, taču tas notiks Rīgā, jo Gulbenē to nav kur darīt. Par tālākiem plāniem pašreiz ir pāragri runāt, jo pat stabilākie klubi vēl nezina, ko darīt un kā dzīvot. Vienīgi varu teikt, ka nedaudz tiks pārkārtoti juridiskie jautājumi - tiks izveidota jauna organizācija futbola klubs FC "Gulbene". Tā uzdevums būs augstākā sporta rezultātu sasniegšana, savukārt FB "Gulbene 2005" galvenais uzdevums būs bērnu un jaunatnes sporta attīstīšana. Tādējādi veidosies futbola piramīda. Jāpiebilst, ka Igors Korabļovs ir sācis strādāt arī sporta skolā un trenēt bērnus, viņš šo darbu arī turpinās," stāsta sporta direktors. Viņš atklāj, ka Latvijas virslīgas čempionāta sezona sāksies 12.martā. "Visiem 16 puišiem, kas pašreiz ir komandā, tiks dota iespēja decembrī sākt trenēties un pierādīt savu vietu sastāvā," piebilst R.Lajuks.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

?

a kas pārējiem vainas? visi labi! a ko spēj!!!

pirms 8 gadiem, 2010.10.19 08:29

mhm

tas pirmais no kreisās tāds smukulītis izskatās :)

pirms 8 gadiem, 2010.10.19 07:03

Sports