Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Futbola federācijas kongress

Rīgā notika kārtējais Latvijas Futbola federācijas kongress. No ZA reģiona piedalījās Balvu SC, FK Balvu Vilki, Ludzas NSS, Madonas BJSS un FB Gulbene 2005 pārstāvji.

Kongresā tika izvērtēts aizvadītajā periodā paveiktais un ieskicēti turpmākie uzdevumi. Galvenais no tiem ir jauna futbola stadiona celtniecība Rīgā. Latvijas futbola reģionu pozitīvs darba vērtējums izskanēja gan LFF prezidenta Gunta Indriksona, gan LFF izpilddirektora Edgara Pukinska uzrunās.

Kongresā tika pieņemtas daudzas izmaiņas LFF statūtos. ZA reģiona futbola organizācijas uz kopējā fona uzrādījušas labus rezultātus.

Kopumā federācija apvieno ap 130 juridisko biedru. Jaunatnes klubu vērtējumā FB Gulbene 2005 ir 21.vietā, Balvu SC 32.vietā, Madonas BJSS - 40.vietā, Ludzas NSS - 43.vietā un Viļānu SS - 62.vietā.

Atsevišķā futbola 8:8 vērtējumā FB Gulbene 2005 ir augstajā 11.vietā, Balvu SC ir 31., Madonas BJSS ir 34., Varakļāni/MBJSS ir 35., Ludzas NSS ir 36 un Viļānu SS ir 39.vietā. Futbola 11:11 vērtējumā Balvu SC ir 31.vietā.

Turpmākais ZA reģiona uzdevums ir nostiprināt U-13 izlases darbu un plānot reģiona jaunatnes futbola centra izveide. Analoģiski veidojumi ir Vidzemē un Kurzemē. Tikai visi kopējā darbā mēs varam sasniegt futbola virsotnes.

Pievieno komentāru

Sports