Latvijas Futbola federācijas vadības vizīte Ziemeļaustrumu reģionā

Aizvadītajā ceturtdienā Balvos viesojās Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks, LFF sporta direktors Dainis Kazakēvičs un Latvijas izlases galvenais treneris Mixu Paatalainen (Somija).

Diskusija ar Latvijas ZA reģiona futbola klubu un sporta skolu pārstāvjiem un treneriem turpinājās piecas stundas!


LFF prezidents iepazīstināja klātesošos ar jaunajām federācijas vadlīnijām, kuras tiks virzītas uz reģionālā un klubu futbola attīstību. Lielāka uzmanība tiks pievērsta amatieru un jaunatnes futbolam. LFF ģenerālsekretārs detalizēti informēja par federācijas koncepciju jaunā izlašu futbola zīmola – vilka – tālāko prezentāciju.


Tāpat E.Pukinsks izklāstīja LFF un UEFA kopīgi izstrādāto programmu vispusīgai futbola attistībai Latvijā. Savukārt D.Kazakevičs klātesošos iepazīstinaja ar LFF izstrādāto metodisko materiālu futbola trenera darba pinveidošanai. Tas palīdzēs jauno futbolistu audzinātājiem veiksmīgāk izmantot un pielietot visu iespējamo metodiku, atkarībā no futbolista vecuma.


Noslegumā plaši un interesanti klātesošos uzrunāja Latvijas futbola izlases galvenais treneris. Viņš, pats būdams profesionāls futbolists, analizēja vairākas situācijas darbā ar izlasi, kā arī akcentēja jaunatnes treneru nozīmi futbolista pirmajos soļos. Tāpat viņš stāstīja, kā kļuva par futbolistu un pēc tam pat treneri.


Klātesošie uzdeva daudzus interesantus jautājumus, uz kuriem somu futbola specialists atbildēja ļoti atraktīvi un ar humoru.Klubu pārstāvji sanāksmē
2. Latvijas Futbola federācijas delegācija (no kreisās):
D.Kazakevičs, E.Pukinsks, K.Gorkšs, M.Paatalainen, A.Neilande

Pievieno komentāru

Sports