Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas komandas starti 2010.gada ziemas olimpiskajās spēlēs pēc Latvijas laika

13.februārī (04:00-07:00) - olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija.

13.02. 21:45-23:15kalnu slēpošana, downhillvīrieši13.02.22:00-00:20ātrslidošana, 5000 m
Haralds Silovs13.02.23:00-00:10biatlons 7,5 km, sprintssievietes14.02.03:00-06:35kamaniņu sports 1xvīrieši14.02.03:00-05:30šorttreks, 150 0m
Haralds Silovs14.02.21:15-22:25biatlons 10 km, sprints
vīrieši14.02.23:00-02:50kamaniņu sports 1x
vīrieši15.02.20:00-21:15 
slēpošana 10 km, Freesievietes15.02.22:30-00:00 
slēpošana 15 km, Freevīrieši15.02.03:00-04:55 
kamaniņu sports 1xsievietes16.02.20:00-21:30kalnu slēpošana, super combinedvīrieši16.02.20:30-21:10 
biatlons 10 km, iedzīšanasievietes16.02.22:45-23:25 
biatlons 12,5 km, iedzīšanavīrieši16.02.23:00-02:10 
kamaniņu sports 1xsievietes16.02.23:30-00:30 
kalnu slēpošana, super combinedvīrieši17.02.07:00-09:30hokejsLatvija - Krievija17.02.20:15-21:00slēpošana 1,5 km, sprints
vīrieši18.02.03:00-05:15 
kamaniņu sports 2xvīrieši18.02.03:00-05:15 
šorttreks, 1000 mHaralds Silovs18.02.20:00-21:40biatlons 15 km, individuālisievietes18.02.23:00-00:35biatlons 20 km, individuālivīrieši19.02.02:00-07:00 
skeletonsMartins un Tomass Dukuri20.02.01:45-06:30skeletonsMartins un Tomass Dukuri20.02.02:30-05:00hokejsLatvija - Čehija20.02.23:30-01:00slēpošana 30 km, iedzīšana(15+15) vīrieši21.02.02:30-05:00hokejsLatvija - Slovākija21.02.03:00-05:40bobslejs 2xJānis Miņins, Edgars Maskalāns21.02.03:45-06:15šorttreks, 1000 mHaralds Silovs21.02.20:00-21:45kalnu slēpošana, giant slalomvīrieši21.02.20:45-21:25 
biatlons 15 km, ar kopēju startuvīrieši21.02.23:00-23:45 
biatlons 12,5 km, ar kopēju startusievietes21.02.23:45-01:00kalnu slēpošana, giant slalomvīrieši21.02.23:30-01:50bobslejs 2xJānis Miņins, Edgars Maskalāns22.02.   23.02.21:30-23:05biatlons 4x6 km, stafeteLatvijas sieviešu izlase23.02.22:00-00:30hokejs, play-offvīrieši24.02.02:30-05:00hokejs, play-offvīrieši24.02.05:00-07:30hokejs, play-offvīrieši24.02.07:00-09:30hokejs, play-offvīrieši24.02.20:00-21:30 
kalnu slēpošana, giant slalomsievietes24.02.22:00-00:30 
hokejs, 1/4 finālsvīrieši24.02.23:15-00:30 
kalnu slēpošana, giant slalomsievietes25.02.02:30-05:00hokejs, 1/4 fināls
vīrieši25.02.03:00-04:45šorttreks, 500 mHaralds Silovs25.02.05:00-07:30hokejs, 1/4 fināls
vīrieši25.02.07:00-09:30 
hokejs, 1/4 finālsvīrieši25.02.   26.02. 
20:00-21:30
kalnu slēpošana, slalomsievietes26.02.21:30-23:05biatlons 4x7,5 km, stafeteLatvijas vīriešu izlase26.02.22:00-00:30 
hokejs 1/2, finālsvīrieši26.02.23:30-00:30kalnu slēpošana, slalom
sievietes26.02.23:00-01:45 
bobslejs 4xJānis Miņins un Edgars Maskalāns27.02.04:00-06:15šorttreks, 500 mHaralds Silovs27.02.04:30-07:00hokejs 1/2 fināls
vīrieši27.02.20:00-21:45
kalnu slēpošana, slalom
vīrieši27.02.23:00-01:25bobslejs 4xJānis Miņins un Edgars Maskalāns27.02.23:45-01:10kalnu slēpošana, slalom
vīrieši28.02.05:00-07:30hokejs
spēle par 3. vietu, vīrieši28.02.22:15-00:45hokejs
spēle par 1. vietu, vīrieši28.02.  Noslēguma ceremonija 03:30-06:00

Pievieno komentāru

Sports