Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Latvijas spēcīgākā pilsēta”: Gulbene kļūst specīgāka

Aicinājumam piedalīties sacensībās “Latvijas spēcīgākā pilsēta” Gulbenē, kurā norisinājās šo sacensību pirmais posms, atsaucās 128 cilvēki.

Kā novēroja “Dzirkstele”, sacensību vietā kūsāja azarts. Tie, kas jau bija piedalījušies, aicināja to darīt arī savus draugus un paziņas, lai Gulbene pārspētu ne tikai pērnā gada rezultātu, bet arī būtu starp spēcīgākajām pilsētām.

Latvijas Pauerliftinga mājas lapā ir publiskota informācija, ka 128 cilvēki Gulbenē Jauniešu dienā , kad notika sacensības, kopā pa visiem pārcilāja 145 880 kilogramus, kas Gulbenei lika pakāpties pa vietu augstāk nekā pagājušā gada topā. Ļoti lielu rezultātu īpatsvaru veido tieši jaunieši.

Sacensības “Latvijas spēcīgā pilsēta” Latvijas Pauerliftinga federācija organizē jau otro gadu. Katrā pilsētā iedzīvotājiem tiek dotas trīs stundas, kuru laikā ikviens var tajās piedalīties un pēc iespējas vairāk reižu mēģināt uzspiest svaru stieni. Jauniešiem līdz 18 gadiem un sievietēm svaru stienis sver 20 kilogramus, bet vīriem jāuzveic 50 kilogramus smags svaru stienis. Dalībnieku kopā paveiktais veido katras pilsētas rezultātu. Sieviešu grupā 1.vietā ar uzspiestām 100 reizēm uzvaras laurus plūca Ilze Stepanova, 2.vietā – Dace Stepanova (68 reizes), 3.vietā – Marina Vīksniņa (65 reizes). Arī jaunākā dalībniece Stella Belte, kurai ir tikai 6 gadi, deva savu artavu un uzspieda 20 kilogramus smagu svaru stieni vienu reizi.

Jauniešu grupā 1.vietā ar uzspiestām 200 reizēm – Uldis Ķiploks, 2.vietā – Rinalds Dailida (149 reizes), 3.vietā – Ulriks Smirnovs (120 reizes). Savukārt vīru grupā 1.vietā - Māris Miezītis (80 reizes), 2.vietā – Ignats Safronovs (77 reizes), 3.vietā – Igors Petrovs (70 reizes). Vecākais dalībnieks šajās sacensībās 68 gadus vecais Anatolijs Savickis uzspieda 22 reizes.

Pievieno komentāru

Sports