Latvijas sporta veterānu – senioru savienības 55. sporta spēles: riteņbraucēji izcīna 6.vietu

Lietainajā Jāņu dienā uz Madonu spēkiem mēroties riteņbraukšanā devās septiņi gulbenieši.

Rīta cēlienā uz Lazdonas ceļa notika 10 kilometru solo brauciens pa šoseju. Otro vietu S 40+ grupā izcīnīja Dace Anča, trešie – Anita Žavrida S 45+ grupā un Jānis Ančs V 75+.

Pēcpusdienā Smeceres sila trasē risinājās grupas brauciens jeb krosa riteņbraukšanas sacensības. 10 kilometru krosā Anitai Žavridai - otrā vieta.

V 40+ grupas sportisti spēkiem mērojās 25 kilometru distancē. Trešo vietu izcīnīja Raivis Ančs.

15 kilometru krosā Elmārs Eleksis V 65+ grupā izcīnīja otro vietu, bet Vladislavs Ponomarenko V 70+ grupā ieguva bronzas medaļu – trešo vietu.

Ļoti spēcīgajā V 50+ konkurencē ceturtajā pozīcijā - Imants Kublačovs. Viņam arī liels paldies komandas komplektēšanā un riteņu sagatavošanā.

Kopvērtējumā 18 komandu konkurencē Gulbenes novads izcīnīja vietu olimpiskajā sešniekā – sesto vietu.