Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Trofi reidu čempionāta 2.posms: gulbenieši kategorijā "Lielais Dubļu Ērglis" izcīna 2.vietu

Pagājušās nedēļas nogalē kaimiņos - Apes novada Trapenes pagastā - notika vērienīgas apvidus auto sacensības "Stiga Trophy 2011". Šādas sacensības Trapenē notiek jau astoto gadu. Šoreiz tajās piedalījās apmēram 60 komandas, kas pārstāvēja gan Latviju, gan Igauniju. Savu meistarību un arī veiksmi sacensībās demonstrēja arī mūsu novada pārstāvji - Valdis Ločmelis un Kārlis Birznieks. Vairāk foto šeit.

Sacensības notika četru kategoriju ieskaitēs - tās bija Latvijas trofi - reida čempionāta 2.posms, standartdžipu veiklības sacensības, "Dubļu Ērgļa" kausa izcīņas 2.posms un tūrisma kausa izcīņas 2.posms. Gulbenieši V.Ločmelis un K.Birznieks startēja "Dubļu Ērgļa" kausa izcīņā un kategorijā "Lielais Dubļu Ērglis" izcīnīja 2.vietu.

 

"It kā tas nav īpaši labs rādītājs, jo šoreiz mūsu grupā bija maz dalībnieku, bet gan jau nākamajos posmos būs citādāk. Ja "Lielā Ērgļa" kategorijā būs maz dalībnieku arī turpmāk, pāriesim uz mazajām riepām un brauksim "Mazā Ērgļa" kategorijā, kur ir vairāk dalībnieku. "Lielā Ērgļa" kategorijā gan bija interesantāk braukt, jo "mazajiem" ir vieglāka trase," atzīst K.Birznieks.

 

Viņš stāsta, ka sacīkstes Trapenē jau bija otrais kausa izcīņas posms.

 

"Uz sacensībām Ēdolē mēs neaizbraucām, jo tad vēl bija ļoti slapjš, taču visos nākamajos posmos esam plānojuši startēt. Trapenē sacensības bija ļoti labas un interesantas. Sacensību organizatori bija parūpējušies un izveidojuši labu trasi. Tā bija īsa (tikai 2 kilometri), taču viss bija, kā vajag, - bija gan celmi, gan dziļi grāvji, gan arī sausas vietas. Organizatoru līmenis aug ar katru reizi. Viss bija daudz vairāk pārdomāts, un trase rūpīgāk veidota. Prieks, ka organizatori piesaista arī sponsorus. Trapene un Rugāji mums ir vistuvākās trases, tādēļ ir grēks uz šīm sacensībām nebraukt," atzīst K.Birznieks.

 

Nākamais sacensību posms notiks Rugājos no 24. līdz 26.jūnijam.

Pievieno komentāru

Sports