Latvijas virslīgas smscredit.lv čempionāta spēle: gulbenieši pirmo spēlei aizvada neveiksmīgi

Latvijas SMSCREDIT.LV virslīgas čempionāta pirmo spēli savā laukumā aizvadījuši FB Gulbene futbolisti. Pretinieki – FK "Liepāja", kuri šajā sezonā plāno izcīnīt augstu vietu noslēgumā.

Pirms spēles tradicionāli bija dejotāju priekšnesumi, un mazie futbolisti uz spēli izveda abu komandu futbolistus.

Ar pirmajām minūtēm spēli centās kontrolēt viesu futbolisti. Gulbenieši atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem. Lai arī liepājnieki vairāk kontrolēja bumbu, bīstamu momentu pie mūsējo vārtiem bija maz. Divas labas izdevības nerealizēja mūsu futbolisti. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:0.

Spēles otrā daļa mums izvērtās neveiksmīgi. Pirmos vārtus zaudējām pēc stūra sitiena, kad liepājnieks V.Afanasjevs palika nepiesegts pie vārtiem. Jau pēc četrām minūtēm FK "Liepāja" uzbrukums pa labo malu noslēdzās ar piespēli gar vārtiem. Bumba mazliet neloģiski nonāca vārtos, un rezultāts kļuva 0:2. Vārtu guvumu ieskaitīja D.Ikauniekam, kaut gan video redzams, ka viņš bumbai nepieskārās.

Turpinājumā gulbenieši „nosēdās” un viesiem radās vairākas iespējas rezultātu palielināt. Spēles izskaņā arī mūsu futbolisti sasparojās un izveidoja labus vārtu gūšanas momentus. Komandas kapteinis J.Lapss pat vienreiz bumbu raidīja viesu vārtus, gaisa divcīņā pārspējot pretinieku vārtsargu. Tomēr tiesneša asistents strīdīgā situācijā fiksēja „aizmuguri”. Spēle tā arī noslēdzās – 0:2.

Gulbenes komandā šajā spēlē piedalījās A.Nikoļskis, I.Korabļovs, A.Ivanovs, V.Pavļučenko, D.Telešs (85’G.Štrauss), V.Volkovs, A.Kļimovs, J.Zoricovs (66’S.Mišins), V.Kurma (80´K.Telegins). Spēli vēroja vairāk kā 400 skatītāju (viens no labākajiem rādītājiem virslīgā šajā sezonā). Zīmīgi, ka šajā spēlē futbolisti iztika bez brīdinājumiem un noraidījumiem.

Citu spēļu rezultāti:

Metta – Jelgava 1:1 (piektais analoģiskais rezultāts šo komandu pēdējās sešās spēlēs!),

Ventspils – Skonto 0:0 ,

Spartaks – Daugavpils 1:1.

Nākamā spēle gulbeniešiem - 10.maijā Jelgavā, bet Gulbenē mūsu komandu redzēsim 17.maijā  pulksten 14.00 spēlē ar Rīgas FS Metta/LU.