Latviju PhjonČhanas ziemas olimpiskajās spēlēs pāstāvēs 35 sportisti

Pirmdien, 22.janvārī, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē tika apstiprināts Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” sastāvs startam XXIII Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas no 9. līdz 25. februārim notiks Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā., informē Mārtiņš Mālmeisters, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK).


Delegācijā ir iekļauti 35 sportisti deviņās sporta disciplīnās: ātrslidošanā, biatlonā, bobslejā, tanī skaitā Oskara Melbārža četrinieks (Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste un Jānis Strenga), daiļslidošanā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, kamaniņu sportā, skeletonā un šorttrekā. Sportistu sarakstā ir iekļauts arī viens rezerves sportists bobslejā – Intars Dambis.


Apstiprinātajā delegācijas sarakstā ir iekļauti arī 35 treneri un apkalpojošās personas, 7 medicīnas darbinieki, 9 valsts amatpersonas, 6 LOK amatpersonas, 10 viesi, kā arī 5 ziemas sporta veidu federāciju prezidenti. Trīs federāciju prezidenti ir saņēmuši starptautisko federāciju akreditācijas un apmeklēs Phjončhanas ziemas Olimpiskās spēles.

 

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis norāda, ka “Latvijas Olimpiskā komanda ne reizi nav bijusi tik titulēta kā šajā reizē. Latvijas Olimpiskā komanda uz Phjončhanu dodas piedalīties cīņā par visaugstākā kaluma Olimpiskajām medaļām un uzvarām – mūsu komandā ir iepriekšējo sezonas Pasaules čempioni un medaļnieki, Eiropas čempioni un Pasaules kausa ieguvēji un šās sezonas līderi savos sporta veidos un disciplīnās. Tādēļ mēs pamatoti ceram uz Latvijas labāko sportistu augstākajiem sasniegumiem tieši Phjončhanā”.


Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” sportisti ir pārbaudīti dopinga kontrolēs un visi saņemtie rezultāti ir negatīvi.


Pievieno komentāru

Sports