Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LBS diskvalificē piecus basketbolistus 1

Šodien, 24. septembrī, notika Latvijas Basketbola Savienības (LBS) valdes sēde, kurā galvenie izskatāmie jautājumi bija Latvijas Nacionālo jauniešu un junioru izlašu starti eiropas Čempionātos un
Latvijas Nacionālās vīriešu izlases.

LBS Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa informē, ka šajā vasarā Eiropas Čempionātos starēja 6 jaunatnes izlases, izcīnot  3., 7., divas 9., 10. un 21. vietu. Kopējā Eiropas jaunatnes izlašu reitingā Latvijas izlases ieņem 8.vietu.

 

"Latvijas Nacionālo jaunatnes izlašu startus Eiropas Čempionātā LBS valde novērtēja kā labus. LBS valde īpaši atzīmēja Aināra Čukstes un U-20 jauno sieviešu izlases paveikto, izcīnot 3.vietu. Latvijas Nacionālā vīriešu izlase Eiropas Čempionātā Polijā ieņēma 13.vietu, neizpildot LBS valdes doto uzdevumu. LBS valde izlases startu novērtēja kā neapmierinošu," atzīst Edgars Šneps. 

 

Izvērtējot izlases treneru un personāla iesniegtās atskaites, LBS valde nolēma piedāvāt iespēju trenerim Kestutim Kemzuram turpināt darbu ar vīriešu izlasi, nosakot 15.oktobri kā termiņu līguma noslēgšanai.

 

LBS valde nosodīja Kaspara Kambalas rīcību pēc Vācijas-Latvijas spēles, norādot, ka tā ir pilnīgi nesaderīga ar sporta ētiku un „fair-play" principiem un atbalstīja FIBA Europe pieņemto lēmumu par
četru spēļu diskvalifikāciju.

 

LBS Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa informē, ka LBS valde, izvērtējot izlases treneru un personāla iesniegtās atskaites, masu medijos izskanējušo informāciju, un ņemot vērā, ka Nacionālās izlases basketbolisti ir paraugs tūkstošiem jauno sportistu, kuri ikdienā seko un atdarina savu elku uzvedības modeli, ka dalība Nacionālajā izlasē ir iespējami augstākais valsts pārstāvniecības veids sportā, akcentēja nepieciešamību ilgtermiņā nodrošināt visa vecuma basketbolistu godprātīgu attieksmi pret treniņu procesu, komandas biedriem, treneriem un līdzjutējiem, un nolēma diskvalificēt no dalības Latvijas Nacionālajā basketbola izlasē:

 

Kristapu Valteru - uz 3 gadiem,

 

Armandu Šķēli - uz 2 gadiem,

 

Kasparu Bērziņu, Andri Biedriņu, Kasparu Kambalu - uz 1 gadu nosacīti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Piekrītu tam, ka viņu uzvedība ārpus sporta zāles bija ļoti neētiska, bet vai bija jāuzliek tādi sodi - nezinu gan?!

pirms 10 gadiem, 2009.09.24 20:08

Sports