Leišavniekam – 6.vieta 1

8.augustā Ventspils ostmalas promenādē pilsētas svētku laikā notika “Swedbank”  spēkavīru čempionāta 5.posms, kurā startēja arī gulbenietis Andris Leišavnieks.

Spēkavīriem bija jāveic seši vingrinājumi - vikinga prese, 360 kilogramus smagu nēšu nešana 25 metru distancē, kombinācija – riepas velšana un mucu kraušana, spēka kāpnes, automašīnu turēšana un akmeņu celšana.

A.Leišavnieks šajā  posmā izcīnīja 6.vietu. “Šoreiz sacensībās tik labi neveicās. Varbūt bija jūtams nogurums, bija arī neliels uztraukums, jo biju aizmirsis mājās zābakus, kas man bija nepieciešami akmeņu celšanā. Pirmajā vingrinājumā ierindojos tikai 10.vietā. Arī nēšu nešanā gāja ļoti slikti – šoreiz iznāca vislēnāk no visām reizēm. Stafetē paliku 4.vietā. Spēka kāpnēs uznesu visus smagumus, bet kustības bija diezgan lēnas, tādēļ tikai piektais rezultāts. Mašīnas turēšanā ierindojos 3.vietā un akmeņu celšanā – 2.vietā. Uz beigām jau veicās labāk, taču laikam tas bija par vēlu. Ir daži vingrinājumi, kuros man šogad katastrofāli neveicas, tie ir nēši, bet ir arī vingrinājumi, kuros veicas tīri labi, ir tikai jāpiestrādā pie ātruma,” atzīst A.Leišavnieks.

Pēc pieciem posmiem Andris šobrīd ar 31 punktu ierindojas 4.vietā. Arī Dainim Zāģerim ir tikpat daudz punktu. Tiesa, arī 3. un 2.vieta Andrim nav neaizsniedzamas. Pašreiz ar 34 punktiem 2.vietā atrodas Mareks Leitis, savukārt 3.vietu ar 32 punktiem ieņem Māris Rozentāls.

Jāatgādina, ka finālsacensības notiks 30.augustā Ogrē. Savukārt pēc divām nedēļām Rīgā visi Latvijas, kā arī vairāki kaimiņvalstu spēkavīri no Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas sacentīsies pāru sacensībās. A.Leišavnieks šajās sacensībās startēs vienā pārī ar D.Zāģeri. 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Fans

Malacis!Turam par Tevi īkšķus.Gribētos lai tiec trijniekā.Lai veicas!

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 20:05

Sports