Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lejasciem­ā - Autoorientēšanās sacensības: dalības NOTEIKUMI

Autoorientēšanās dalības noteikumi

1.Mērķis

Auto orientēšanās (turpmāk – Pasākums) tiek organizēta ar mērķi rosināt iedzīvotājus pavadīt brīvo laiku aktīvi un lietderīgi, kā arī saliedēt komandu dalībniekus.

2.Vieta un laiks

Pasākums notiks 29.09.2019. Lejasciema pagastā. Starts plkst.11.00, finišs līdz plkst. 15.00. Pulcēšanās un reģistrēšanās Lejasciema kultūras namā (Rīgas ielā 20b, Lejasciemā, Gulbenes  novadā) laika posmā no plkst. 10.00 līdz 10.50. Pēc finiša – rezultātu apkopošana un komandu apbalvošana.

3.Organizators

Pasākumu, savstarpēji sadarbojoties, organizē Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrs un Lejasciema jauniešu centrs “Pulss”.
4.Dalībnieki

Pasākumā piedalās komandas 2 - 5 cilvēku sastāvā, kurās viens dalībnieks ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, pārējie komandas dalībnieki bez vecuma ierobežojuma. Izņēmums: ja komandā piedalās vairāk kā 5 dalībnieki, reģistrēšanās brīdī ir iespējams individuāli vienoties par komandas dalībnieku skaita palielināšanu. Šādā gadījumā komandai jābūt piemērotam transporta līdzeklim ar atbilstošu sēdvietu skaitu.

5.Komandu pieteikšana reģistrēšanai

5.1.Lai nodrošinātu raitu pasākuma norisi, komandām vēlams pieteikties līdz 26.septembrim: lejasciemamuzejs@gulbene.lv, tel.nr. 28352466 (kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrs) vai pulss@gulbene.lv, tel.nr. 22040205 (jauniešu centrs “Pulss”). Piesakoties jānorāda komandas nosaukumu, dalībnieku sastāvs un kontakttālrunis. Aicinām pieteikties laicīgi, jo komandu skaits ierobežots, sasniedzot komandu limitu pieteikšanās var tikt slēgta ātrāk, par ko paziņosim: https://www.facebook.com/lejasciemapagasts/.>

5.2. Reģistrācijas dienā, katrs dalībnieks, ar savu parakstu apliecina, ka ir iepazinies ar pasākuma Nolikumu un apņemas to ievērot.
6.Noteikumi

6.1. Komandas pirms starta saņem informāciju par veicamo distanci un apmeklējamiem kontrolpunktiem, kā arī papilduzdevumiem.

6.2. Komandas distancē dodas pasažieru automašīnā. Transporta līdzeklim jāatbilst visām tehniskajām prasībām, jābūt OCTA un derīgai TA. Transporta līdzekļa vadītājam jābūt derīgai B kategorijas vadītāja apliecībai.

6.3. Auto orientēšanās dalībniekiem OBLIGĀTI jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Par personīgo drošību atbild paši dalībnieki.

6.4. Komandām jāierodas norādītajos kontrolpunktos un jāveic paredzētie uzdevumi. Par katru uzdevumu, kā arī papilduzdevumiem tiks saņemti punkti, kas kopvērtējumā pēc finiša noteiks uzvarētājus. Laiks, kas pavadīts distancē, netiks vērtēts, tomēr atsevišķos
kontrolpunktos veicamajam uzdevumam būs laika kontrole, kā arī visām komandām jāfinišē līdz plkst. 15.00. Komandas, kas finišēs pēc noteiktā laika, saņems soda punktus.

6.5. Lai komanda varētu pretendēt uz uzvaru sacensībās, jābūt veiktiem visiem uzdevumiem.

6.6. Atsevišķu uzdevu veikšanai komandām būs nepieciešama ierīce fotogrāfiju uzņemšanai.

6.7. Orientēšanās ilgums – aptuveni 4 h. Maršruta garums – aptuveni 40 km.

6.8. Reģistrēšanās brīdī katrai orientēšanās ekipāžai skaidrā naudā jāsamaksā dalības maksa 4 EUR apmērā (neatkarīgi no dalībnieku skaita).

6.9. 8. Organizators nesedz izdevumus, kas saistīti ar komandas dalību pasākumā.

6.10. Organizators neuzņemas atbildību par iepriekšminēto noteikumu pārkāpumiem.

6.11. Piedaloties sacensībās, komandas dalībnieki neiebilst pret sacensību organizatoru rīcībā nonākušo sacensību dalībnieku vārdu, uzvārdu, kā arī fotogrāfiju un videomateriālu publiskošanu (medijos vai sociālos tīklos) vai izmantošanu pašreklāmas vajadzībām bez
atlīdzības.

7.Apbalvošana

Pasākuma noslēgumā, pēc plkst. 15.00, notiks apbalvošana.

Pievieno komentāru

Sports