„Lejasciema kausi” - mājiniekiem

Lejasciema pagastā vakar, 1.maijā, norisinājās sacensības "Lejasciema kausi". Tajās dalībnieki sacentās trīs sporta disciplīnās: makšķerēšanā, šaušanā un komandu spēlē. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības mājaslapa. Vairāk foto šeit.

Sabiedrisko attiecibu speciāliste Jana Igaviņa informē, ka cīņai tika pieteiktas astoņas komandas: Lejasciema pagasta pārvaldes komanda, komanda „Naglije Putni", Stradu pagasta pārvaldes komanda, komanda „Lejasciems Ku-ku", komanda „Ķertie", komanda „Vidagas Pūces", komanda „Gaujmala" un komanda „Pelēči".


Jau no paša rīta Lejasciema šautuvē pulcējās vīri, lai noskaidrotu precīzāko šāvēju. Šaušanā ar vītņstobra ieroci 1.vieta - Aināram Kuprovskim, 2. - Mārtiņam Naglim un 3. - Mundim Žviriņam. Šaušanā pa skrejošu zaķi labākais - M.Žviriņš, aiz sevis atstājot Vilni Zvirgzdiņu un Daini Neilandu. Šaušanā ar gludstobra ieroci labākie - D.Neilands, M.Naglis un Māris Caunītis. Stenda šaušanā nepārspēta palika Lejasciema pagasta pārvaldes komanda, komanda „Naglije Putni" un komanda „Lejasciems Ku-ku".

 

Par lielāko lomu cīnījās makšķernieki, cenšoties no Gaujas ūdeņiem izvilināt brangāko vimbu. Jāpiebilst, ka upe šogad bija ļoti skopa. Individuālajā cīņā uzvarēja Intars Zurkovs, Viktors Ūdris un Jānis Viļevičs. Komandām labākās - „Pelēči", „Lejasciems Ku-ku" un „Naglije Putni".

Komandu spēlē vislabāk veicās Lejasciema pagasta pārvaldes spēlētājiem, „Vidagas Pūcēm" un „Naglije Putni" sportistiem.

 

Sabiedrisko attiecību speciāliste informē, ka komandu kopvērtējumā 1.vietas Lejasciema kausu izcīnīja Lejasciema pagasta pārvaldes komanda, 2.vieta - komandai „Naglije Putni" un 3.vieta - komandai „Lejasciems Ku-ku".

 

"Sacensību organizatori - galvenais tiesnesis Jānis Naglis, makšķerēšanas tiesnesis Māris Milns un Lejasciema sporta dzīves organizatore Lāsma Gabdulļina - saka paldies gan dalībniekiem, gan līdzjutējiem," piebilst J.Igaviņa.

Pievieno komentāru

Sports