"Lejasciema kausi": uzvar Stradu pagasta komanda

Ik gadu 1.maijā Lejasciema pagastā tradicionāli notiek sacensības "Lejasciema kausi". Arī šoreiz interesenti gan no Lejasciema pagasta, gan arī citām vietām pulcējās, lai kopīgi pavadītu šo svētku dienu.

Dalībnieki sacensībās startēja trīs disciplīnās – makšķerēšanā, šaušanā un komandu stafetē. Pagasta sporta darba organizatore Lāsma Gabdulļina informē, ka sacensībās par kopvērtējuma kausu cīnījās astoņas komandas. Liela interese bija par šaušanas sacensībām - tajās piedalījās 63 šaušanas sporta veida cienītāji.

Šaušanā pa skrejošo zaķi individuālajā vērtējumā 1.vietu izcīnīja Lauris Neilands, 2.vietu ieguva Kārlis Iesalnieks un 3.vietā ierindojās Ainārs Kuprovskis. Šaušanā pa stāvošu meža cūku (attālums – 50 metri) par precīzāko tika atzīta Diāna Nagle, 2.vietu ieguva A.Kuprovskis un 3.vietu - Dairis Neilands. Šaušanā ar vītņstobra ieroci pa stāvošu un skrejošu alni (attālums - 100 metri) labāko rezultātu uzrādīja un uzvaru izcīnīja Arnis Cirsis, 2.vietu ieguva Raivis Kundrats un 3.vietā ierindojās Mārtiņš Caunītis. Stenda šaušanā komandu cīņā 1.vietu izcīnīja MK “Lejasciems”, aiz sevis atstājot Stradu pagasta komandu un komandu “Vara”.

Makšķerēšanā uzvarēja komanda “Vara”, 2.vietu ieguva komanda “Vidagas pūces” un 3.vietā ierindojās komanda “Gaujmala”. Stafetē labākie bija Stradu pagasta komandas pārstāvji, aiz sevis atstājot komandas MK “Grundzāle” un “Vara”.

Sacensību kopvērtējumā komandu vērtējumā uzvaras laurus plūca Stradu pagasta komanda. 2.vietu ieguva komanda “Vara” un 3.vietā ierindojās komanda “Vidagas pūces”.