Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lejasciemā notiks šaušanas sacensības

Nākamajā sestdienā, 24.septembrī, Lejasciema šautuvē notiks tradicionālas pirmsdzinējmedību šaušanas sacensības „Šauj garām".

„Kad mežos ierasto mieru satricina aļņu īdēšana un staltbriežu buļļu varenā baurošana, skaidrs ir viens - riesta laiks šiem varenajiem dzīvniekiem ir sācies, un arī mednieku sirdīs ir sācies nemiers, jo dzinējmedību sākums nav vairs aiz kalniem. Sacensībās nākamajā sestdienā mednieki varēs izmēģināt un pieslīpēt savu šaušanas prasmi. Gribas medniekiem atgādināt, ka šādu iespēju vajadzētu izmantot, jo tāpat kā automašīnai reizi gadā ir jāiziet tehniskā skate, lai uz ceļiem būtu drošība gan pašam, gan citiem, tāpat arī ierocis un munīcija vismaz reizi gadā ir šautuvē jāpārbauda - vecās patronas jāizšauj un ierocis jāpiešauj ar tām patronām, ar kurām dosimies uz dzinējmedībām," saka sacensību organizators Jānis Naglis.

 

Viņš aicina medniekus cienīt sevi, citus medniekus un arī medījamos dzīvniekus, jo neprecīzi radītā šāviena rezultātā labākajā gadījumā dzīvnieks aiziet neskarts, bet sliktākajā - savainots un neatrasts.

Dalībnieki sacensībām varēs pietikties sacensību dienā no pulksten 8.30 līdz 9.30. Sacensības sāksies pulksten 9.45. Dalībnieki tiks vērtēti individuālajā konkurencē trīs disciplīnās: šaušanā pa skrejošu meža cūku, šaušanā pa skrejošu alni un sportingā.

 

Pirmo trīs vietu ieguvējus katrā disciplīnā apbalvos ar diplomiem un piemiņas balvām.


Sīkāku informāciju par sacensībām var iegūt interneta mājaslapā „www.sasa.lv" vai zvanot pa tālruni 26427273 J.Naglim. „Labs laiks ir sarunāts, tāpēc jāņem līdzi labs garastāvoklis un tiekamies Lejasciemā!" aicina organizators.

Pievieno komentāru

Sports