Lejasciemieši kopīgi sporto

Pagājušajā sestdienā Lejasciemā "Šķūnenieku" māju pagalmā pulcējās Lejasciema iestāžu, uzņēmumu un iedzīvotāju komandas. Vairāk foto šeit.

Tradīciju rudenī rīkot sporta spēles lejasciemieši piekopj jau vairākus gadus. Tā ir iespēja ne tikai kopīgi pasportot, izkustēties, bet arī atpūsties.  

Lejasciema pagasta sporta darba organizatore Lāsma Gabdulļina stāsta, ka par spīti tam, ka tika prognozēts lietains laiks, sacensībām pieteicās deviņas komandas - "Šķūnenieki", "Pižiks" (Lejasciema vidusskolas 12.klases 2011.gada absolventi), Lejasciema vidusskolas komanda, "Skaistā jaunība" (kundzītes virs 65 kopā ar uz pusi jaunākiem puišiem), "Pakalpojumi", "Mālenieši" (no Mālmuižas), Lejasciema pagasta pārvaldes komanda, "Aivico" komanda, kā arī komanda "Zolīdi" (2010.gada absolventi). Dalībnieki sacentās deviņos sporta veidos - diskgolfā, soda sitienos, vadītāju sportā, kartupeļu talkā, komplimentu sacensībās, šaušanā ar pneimatisko šauteni, juvelieru sportā, jautrības stafetē un metbolā.

 

"Šogad rudens spēļu programma tika atklāta ar diskgolfa sacensībām, jo "Šķūneniekos" septembrī norisinājās Baltijas jūras tūres fināla posms diskgolfā, un arī rudens spēļu dalībnieki varēja izmēģināt savus spēkus šajā sporta veidā, pievarot distanci ar 12 groziem. Pēc veselīgas pastaigas, pieveicot grozus, dalībnieki sacentās pārējos sporta veidos. Rudens spēles nav iedomājamas arī bez kopīgas zupas ēšanas, kas notika "Šķūnenieku" šķūnī pie gara koka galda. Kad spēki bija papildināti, varēja ķerties pie jautrības stafetes un metbola," stāsta L.Gabdulļina.

 

Vakarā dalībnieki pulcējās uz apbalvošanu un balli Lejasciema kultūras namā. Lejasciema pagasta pārvalde ar torti pateicās tiesnešiem, mūsu pašu Lejasciema jauniešiem - Ditai Žviriņai, Edžum Suntažam, Oskaram Suntažam, Ancei Zurkovai, Elgaram Bērziņam, Mārtiņam Burkam, Mikam Gabdulļinam, Evitai Doropoļskai, Lienei Rautmanei, Renāram Galvanam un Barbai Podai. Dažiem no viņiem jau ir pat piecu gadu tiesnešu stāžs.

 

Sacensībās uzvarēja komanda "Pižiks", 2.vietu ieguva komanda "Zolīdi", 3.vietā ierindojās "Skaistā jaunība". Tālākās vietas ieņēma attiecīgi Lejasciema pagasta pārvalde, Lejasciema vidusskolas komanda, "Mālenieši", "Aivico", "Šķūnenieki un "Pakalpojumi".

Pievieno komentāru

Sports