Līdz bronzai nedaudz pietrūka

Latvijas jaunatnes sacensību "Ādas bumba" fināls C grupā notika Gulbenē, un mūsu komanda ierindojās 4.vietā.

 

Apakšgrupas pirmajā spēlē FB "Gulbene 2005" futbolisti ar 4:2 uzvarēja Rēzeknes SK "Blāzma". Divus vārtus guva Andris Vergazovs, pa vieniem - Kristaps Krauze un Sandis Bokta.

 

Otrā spēle bija ar Rīgas komandu "Supernova", kura piedalījās ārpus konkursa. Piedzīvots zaudējums ar 1:3. Vienīgos vārtus guva Andris Vergazovs.

 

Trešā spēle ar Kuldīgas komandu jau bija ar fināla piegaršu. Lai arī mūsu puišiem bija nenoliedzams pārsvars, nācās zaudēt ar 0:1.

 

Otrajā dienā pirmā spēle bija ar Smiltenes BJSS. Sākums piederēja gulbeniešiem, bet mūsu vārtsarga nesaprotamās kļūdas ļāva smilteniešiem izlīdzināt rezultātu. Turpinājumā vārtos stājās Konstantīns Buņko un savu darbu veica lieliski. Rezultātā tomēr uzvara ar 4:3 un izredzes pat uz 1.vietu. Divus vārtus guva K.Krauze, pa vieniem - S.Bokta un K.Buņko.

 

Pirms pēdējās spēles izveidojās situācija, kurā ikviena no četrām komandām uzvarot, varēja izcīnīt 1.vietu.

 

Kuldīga un Smiltene cīnījās neizšķirti - 0:0. Līdz ar to kļuva skaidrs, ka spēles Gulbene - Jelgava uzvarētājs būs čempions, bet zaudētājs paliks ceturtais.

 

Kārtējo reizi pierādījās, cik vāji ir mūsu uzbrucēji vārtu realizācijā. Viens pats K.Krauze vairākas reizes izgāja viens pret vienu ar viesu vārtsargu, bet - nekā!

 

Savukārt Jelgavas futbolisti izmantoja vienu no nedaudzajām iespējām un uzvarēja spēli ar 1:0. Vienīgi vārtsarga K.Buņko veiklība glāba no lielāka zaudējuma. Kopumā gulbenieši palika 4.vietā. Pat neizšķirts rezultāts būtu devis 3.vietu. Žēl, bet tāds jau ir sports.

 

FB "Gulbene 2005" komandā spēlēja: Emīls Bisenieks, Elvis Bisenieks, Guntis Lācis, Oskars Gvido Gailītis, K.Krauze, A.Vergazovs, S.Bokta, Edijs Budrevičs, Egils Seidars, Dagnis Tihovskis, K.Buņko, Emīls Grāvlejs, Artūrs Martusevičs, Andis Maks un Reinis Rudzītis. Komandas treneris - Mihails Novikovs.

Pievieno komentāru

Sports