Līdz bronzai pietrūkst pavisam nedaudz

Pagājušajās brīvdienās Parksitijas trasē ASV norisinājās Pasaules kausa izcīņas bobslejā otrais posms. Lielisku sniegumu sacensībās demonstrēja arī Latvijas bobsleja komanda Jānis Miņins, mūsu Daumants Dreiškens, Oskars Melbārdis un Intars Dambis. Viņiem izdevās izcīnīt augsto 4.vietu.

Kā informē portāls "www.bobslejs.lv", pēc pirmā brauciena Latvijas četrinieks atradās 6. pozīcijā, bet otrajā mēģinājumā, uzrādot nedaudz ātrāku starta ieskrējienu nekā pirmajā braucienā, finišēja 2.vietā. Abu braucienu summā tas ļāva pakāpties uz 4.vietu.

Divu braucienu summā J.Miņina ekipāža trasi veica minūtē un 35,4 sekundēs. Līdz godpilnajai 3.vietai, ko ieņēma kanādieši, mūsējiem pietrūka tikai trīs sekundes simtdaļu.


Savukārt sacensībās divnieku ekipāžām J.Miņina un D.Dreiškena duets šajā posmā ierindojās 11.vietā. Pirmajā braucienā bobslejisti trasē uzrādīja 12. labāko rezultātu, bet otrajā - 11.rezultātu. Abu braucienu summā tas deva 11.vietu. Trasi J.Miņins/D.Dreiškens veica minūtē un 37,8 sekundēs.


Pasaules kausa izcīņas trešā posma sacensības notiks šīs nedēļas nogalē Leikplesidā, ASV.

Pievieno komentāru

Sports