"Lielajā balvā" uzvar Gulbenes 2.vidusskolas komanda

Gulbenes sporta centrā 17.oktobrī  norisinājās pasākums "Lielā balva", kurā tikās Gulbenes novada skolu 7.-8.klases skolēni, lai noskaidrotu sportiskāko un atraktīvāko klasi, informē Jānis Stībelis.

"Jauniešiem bija iespēja izaicināt sevi pievarēt 4 dažādas disciplīnas uz piepūšamajām atrakcijām. Veiklība, ātrums un komandas gars bija šīs dienas saukļi. Milzīgs prieks, ka pasākums notika pozitīvā gaisotnē - komandas biedri cita citu atbalstīja, skolotājas uzmundrināja savus audzēkņus, jaunieši savā starpā saliedējās," stāsta J.Stībelis.

Par "Lielās balvas" uzvarētājiem kļuva Gulbenes 2.vidusskolas 8.klases komanda "Melnbaltie profesori", 2.vietā ierindojās komanda "Mazās Pandas" no Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 7.klases, bet godpilno 3.vietu izcīnīja Lejasciema vidusskolas 7.-8.klases apvienotā komanda "Antidopings".

"Liels paldies Stāķu pamatskolai, Lejasciema vidusskolai, Tirzas pamatskolai un Gulbīšu pamatskolai, kas atbalstīja šo pasākumu un noorganizēja visu nepieciešamo, lai skolēniem būtu iespēja piedalīties. Paldies Gulbenes pilsētas skolu skolotājām Ingai Baraņņikovai un Solvitai Vīcupai Ulmei, kas noorganizēja, lai pasākumā būtu komandas, kas pārstāv pilsētas skolas," saka J.Stībelis.

Piebilstams, ka šā pasākuma idejas autori un organizētāji ir biedrības "1st Place" biedri.


Pievieno komentāru

Sports