Lieliski rezultāti prezidenta kausā 1

Pagājušajā nedēļā – piektdien un sestdien – Valmierā notika Valsts prezidenta kausa izcīņas sacensības vieglatlētikā, kurās tradicionāli piedalījās Latvijas, Igaunijas un Lietuvas izlašu komandas, kā arī bija vieglatlēti no Baltkrievijas.

Komanda/valsts katrā disciplīnā drīkstēja deleģēt divas labākās dāmas un divus kungus. Starp labākajiem Latvijas vieglatlētiem bija arī divi Gulbenes novada sportisti – Jānis Mezītis un Guna Ģērmane. Abi vieglatlēti izcīnīja trešo vietu. Jānis Mezītis 100 metru (10,83) un 200 metru (21,55) skrējienā uzrādīja trešo labāko rezultātu aiz kaimiņvalstu sportistiem, bet Guna Ģērmane 1500 metru skrējienā, labojot savu personīgo rekordu, finiša līniju šķērsoja trešā (4:38.06).

“Šobrīd mans galvenais mērķis ir Latvijas olimpiāde, kas būs jūlija sakumā. Šis starts pa vidu īsti pat nebija plānots, jo man no Vieglatlētikas savienības piezvanīja tikai pagājušās nedēļas sākumā un palūdza pārstāvēt Latvijas izlasi. Viegli nebija šajās sacensībās, jo laika apstākļi arī nebija labi. Skriet tad, kad gaisa temperatūra ir plus septiņi grādi un līst lietus, nav patīkami. Labot savu personīgo rekordu man izdevās tāpēc, ka ir uzlabojusies fiziskā forma. Es šobrīd arī ļoti cītīgi trenējos. Katru dienu noskrienu līdz desmit kilometriem. Treniņi notiek sešas reizes nedēļā,”stāsta G.Ģērmane.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports