Liepāja uzvar pārliecinoši 3

Vakar noslēgusies pirmā Buku mājas spēle, kurā pārliecinošu uzvaru guva viesi no Liepājas (53:74). Bukiem laukumā devās arī Andrejs Jansons, kurš tikai aizvakar vakarā bija aizvadījis kopā ar komandu pirmo treniņu.

Abas komandas spēli iesāka pārliecinoši, kā vienai tā otrai metienu precizitāte ļoti laba (8:11). Diemžēl ceturtdaļas vidū Bruno Kļaviņš izpelnījās tehnisko piezīmi, līdz ar to liepājnieki palielināja pārsvaru 8:15. Līdz ceturtdaļas beigām Bukiem jau -10 (19:29). Otrās ceturtdaļas sākumā gulbeniešiem pārsvaru vēl izdodas samazināt (25:30), tomēr jau nākamajā minūtē viesi gūst 7 bezatbildes punktus (25:37).Arī pēc minūtes pārtraukuma scenārijs nemainās, rezultāts pēc pirmā puslaika 31:44.

Trešās desmit minūtes liepājnieki, par spīti īsā laikā nopelnītām 3 piezīmēm, atkal uzsāk ar 5 pēc kārtas gūtiem punktiem (31:49). Lai arī Bukiem izdodas uzlabot aizsardzību, novārtā tiek atstāts uzbrukums. Līdz ceturtdaļas beigām Bukiem izdodas atgūt 3 punktus (45:60).

Līdz pat 5. minūtei pēdējā ceturtdaļā Buki nespēja gūt nevienu punktu, turpretī viesi pārliecinoši turpināja palielināt pārsvaru (45:70). Pēc Edmunda Valeiko pieprasītā minūtes pārtraukuma sekoja arī divi Gundara Rauzas tālmetieni (51:72). Spēles noslēgumā Bruno Kļaviņa bloks paglāba no vēl zaudētiem 2 punktiem. (53:74).

ASK/Buki - Liepājas Lauvas 53:74 (19:29; 12:15; 14:16; 8:14).

ASK/Buki: Rudzītis 14p., Brūniņš 13p.+4AB, Rauza 8p., gabrāns 7p.+4AB, Jansons 6p.+10 AB, Kļaviņš 5p., Plivda, Kindzulis

Liepājas Lauvas: Štālbergs 24p., Kosuškins 12p., Pusaudzis 8p..

Nākamās Buku spēles: rīt,29. septembrī, Gulbenē - ar BK "Zemgale" un 1. oktobrī (arī majas spēle) - ar Kaunas/Triobet.