Lizumā atkal met šautriņas

Pagājušajā sestdienā Lizuma kultūras namā “Darts Austrumi” kausa izcīņas ietvaros tika izcīnīts “Lizuma kauss” šautriņu mešanas sacensībās.

Tajās piedalījās 12 dāmas un 26 kungi. Čempionu titulus pirmo reizi Lizumā izcīnīja Anda Seimane un Rihards Tomašickis (abi no Jēkabpils), 2.vietā - Zeltīte Strade (Lizums) un Žanis Bukovskis (Rīga), bet 3.vietā - Marija Ružāne un Aivars Šutka (abi no Viļāniem).

Sacensībās Gulbenes novadu pārstāvēja vēl arī Elīna Putniņa, kura pamatsacensībās “501” ierindojās dalītā 5./6. vietā, bet papildsacensībās “fiksais darts”, kur vajadzīga ne tikai precizitāte, bet arī ātrums, ieguva godalgoto 2.vietu.

Savukārt “501” kungu konkurencē no sešiem mūsu novada sportistiem vislabāk veicās Jurim Aleksānam un Agnim Šumakovam, kuri ierindojās dalītā 9.-12. vietā.

Sacensību organizators lizumnietis Aldis Strads pastāstīja, ka šim turnīram tika dots nosaukums “Pēc desmit gadiem martā”, jo šādas sacensības Lizumā pēdējo reizi notika 2008. gadā.

“Pateicoties uzņēmuma “Avoti SWF” un Gulbenes sporta centra atbalstam, šogad atkal varējām sarīkot sacensības. Neskatoties uz to, ka bija arī daudz jaunu dalībnieku, šī bija veco draugu atkalredzēšanās. Pirms desmit gadiem kādu laiku šīs kausa sacensības notika katru gadu, tāpēc vecākajiem dalībniekiem bija, ko atcerēties un pārrunāt. Kopējai noskaņai un nelielai atpūtai klātesošie uz ekrāna varēja vērot foto no vēsturiskajiem Lizuma turnīriem un gremdēties atmiņās,” stāsta Aldis Strads.

Pievieno komentāru

Sports