Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizuma velokomandai top formas 7

Pērnā gada rudenī Lizuma pagastā tika nolemts par savas velokomandas izveidi, jo daudzi lizumnieši aktīvi nodarbojas ar velosportu, startē dažādās sacensībās.


Jau rakstījām, ka ideja par komandas dibināšanu radās Aivaram Dārzniekam, kurš arī pats aizraujas ar velosportu.


“Mans mērķis izveidot Lizuma velokomandu lēnām virzās uz priekšu!” “Dzirkstelei” saka A.Dārznieks. Lai komandas dalībnieki sacensībās būtu atpazīstami kā komanda, tika nolemts izgatavot arī visiem vienādas formas. A.Dārznieks pats pēc profesijas ir dizainers, tādēļ par formu dizainu ilgi nebija jādomā. Tas šobrīd jau ir izveidots un nodots formu ražotājiem.


“Ceram, ka uz sezonas pirmajiem posmiem mēs tās saņemsim! Jāsaka liels paldies mūsu sponsoriem “Avoti SWF", z/s “Augstkalni", "Vidzemes būvnieks", "Mana Aptieka" Lizumā, SIA "Tālavas ķēniņa alus", SIA "Teikas Kalns", "Nanoprom.lv", SIA "Intrum Justitia". Pateicoties šo uzņēmumu atsaucībai, šogad uz starta iziesim vienotās krāsās,” saka A.Dārznieks.


Viņš norāda, ka lielos vilcienos šobrīd jau ir zināms arī komandas sastāvs.


“Sacensībās pārstāvēsim dažādas vecuma grupas! Pirmais starts mums paredzēts 11.aprīlī, kad notiks Baložu velokross. Sacensību plāni ir dažādi, katrs, protams, brauks sev tīkamās sacensības un braucienus! Komandu vērtējumā vēlamies cīnīties “Vivus MTB” maratonā, kā arī iepriekšminētajā Baložu velokrosā! Protams, brauksim lielajos velomaratonos. Mūs noteikti varēs redzēt arī mūsu novada zināmākajā sacīkstē "Šķūnenieku kauss". Plānoti arī vēl citi grandiozi braucieni un izaicinājumi, bet par tiem vēl mēs skaļi nerunājam!” saka A.Dārznieks un piebilst, ka komandas gaitām var sekot interneta vietnē “https://www.facebook.com/velokomandaLizums”.


“Es kā komandas kapteinis saku lielu paldies visiem komandas dalībniekiem, kas startēs ar komandas "Lizums" vārdu uz krūtīm! Un vēlreiz - liels paldies sponsoriem!

Pievieno komentāru

Komentāri 7

likuma pārkāpums

Aizliegts lietot Latvijas valsts karoga attēlu kā preču vai pakalpojuma zīmi.(likums par valsts karogu,19.pants).

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 07:51

Aivars

Varētu šo sīkāk paskaidrot?

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 09:01

Sisis

Bet šī jau nav ne prece, ne pakalpojums.... :)Tā ir komandas sporta forma........

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 10:45

Aivars

17.pants. Latvijas valsts karoga lietošana dekoratīvos nolūkos
(1) Latvijas valsts karogu drīkst lietot dekoratīvos nolūkos, garantējot tam pienācīgu cieņu.
(2) Ja Latvijas valsts karogu lieto dekoratīvos nolūkos, tā platuma un garuma proporcija var atšķirties no šā likuma 2.pantā noteiktā standarta, taču jāsaglabā normatīvajos aktos noteiktie karoga krāsu toņi un sarkanbaltsarkano svītru attiecība.
(3) Ja Latvijas valsts karogu lieto dekoratīvos nolūkos, tam saglabājas Latvijas valsts simbola statuss.

pirms 5 gadiem, 2015.03.02 11:14

Sports