Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizumnieši piedalās Baložu velokrosa pirmajā posmā 4

Uz starta 11.aprīlī stājās 4 Lizuma komandas braucēji. Helvijs Kancers - bērnu klasē, kur mazie braucēji cīnās individuāli, uz laika braucot noteiktu apli! Šo sezonu Helvijs uzsāka ļoti ātri, uzstādot savu personīgo rekordu un izcīnot 1. vietu!

Trīs no mūsu sportistiem startēja V21 grupā. Šajā klasē sportistiem bija jāveic 4 apļi (28 kilometri) , viena apļa garums - 7 kilometri.

Starts, kā jau velokrosā, ļoti dinamisks un ātrs. Pirmajos līkumos Kristaps un Aivars bija grupas priekšgalā. Šoreiz taktiski paveicās, ka Kristaps bija tieši priekšā Aivaram, jo Aivars lielu trases daļu sev aiz muguras turēja vairākus spēcīgus braucējus, kas deva iespēju Kristapam veiksmīgi izrauties ar vadošajiem sportistiem un cīnīties par augstāku vietu. Neraugoties uz piedzīvotu kritienu, Kristaps izcīnīja 4. vietu.

Otrā apļa beigās vairāki braucēji no Aivara grupas sāka cīņu par augstākām vietām, strauji palielinot tempu. Aivars šajā cīņa vēl neiesaistījās, lai varētu saglabāt spēkus beigām un tas šoreiz bija pareizs lēmums. Trešā apļa beigās, kad konkurenti vairs priekšā nebija manāmi, Aivars varēja sākt tērēt uzkrātās spēka rezerves un ķert konkurentus, kas viņam arī veiksmīgi izdevās un savas zaudētās pozīcijas veiksmīgi atkaroja, finišu sasniedzot 6. vietā.

Renāram šāda veida brauciens bija pirmais. Viņš startu uzsāka ļoti ātri, uzņēma labu tempu, pirmajos līkumos veiksmīgi apsteidzot daudzus braucējus, - ik pēc līkuma pakāpjoties vēl par pāris pozīcijām un neizlaižot Aivaru no redzes loka, Renārs turēja augstu tempu un turpināja cīņu. Trešajā aplī Renāru piemeklēja neveiksme - tehniski grūtā trases posmā abas kājas sarāva krampjos, tādēļ nācās apstāties un zaudēt pāris pozīcijas. Pēc kāda laika sacensības varēja turpināt. Dusmas un cīņas spars liels - līdz finišam veiksmīgi vienu pozīciju vēl izdevās atkarot, tādējādi kopvērtējumā izcīnot 11.vietu.

Komandai šī saulainā un siltā diena bija ļoti veiksmīga, un ar rezultātiem visi ir apmierināti!

Helvijs Kancers - 1. vieta.

Kristaps Kancers - 4. vieta. / 1:21:18

Aivars Dārznieks - 6. vieta. / 1:22:17

Renārs Pūcītis - 11. vieta. / 1:29:52

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Aivars

Paldies par publicitāti, bet lūdzu ja vēlaties pārpublicēt rakstus, vai nevarētu Jūs pajautāt atļauju!
Pirmkārt šis raksts nav no Pagasta pašvaldības Facebook konta, otrkārt foto autors arī nav Pagasta pašvaldība!

pirms 5 gadiem, 2015.04.14 12:16

sise

Ļoti atbilstošs un labs komentārs. Pats galvenais - vietā.

pirms 5 gadiem, 2015.04.14 12:43

Te var

sekot komandas gaitām : https://www.facebook.com/velokomandaLizums

pirms 5 gadiem, 2015.04.14 16:55

Sports