Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lizumnieši sacenšas dažādās galda spēlēs

Lizuma sporta zālē 13.novembrī notika galda spēļu turnīrs, kas tika rīkots ar mērķi popularizēt galda spēles un saliedēt visus, kas grib sportot. Pagasta sporta darba organizatore Ilze Graudiņa informē, ka pagasta iedzīvotāju atsaucība bija ļoti liela, kas ļoti iepriecinājis.

Turnīra laikā pagasta iedzīvotāji varēja sacensties šautriņu mešanā, dambretē, šahā, novusā un galda tenisā.  

Šautriņu mešanā piedalījās 31 dalībnieks. Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Laura Krūmiņa, 2.vietu - Ilze Graudiņa, 3.vietu - Mairita Buklagina. Vīriešu konkurencē pirmās trīs vietas ieņēma attiecīgi Edmunds Dārznieks, Gunārs Bumburs un Andis Ogorodovs.

Dambretē 17 dalībnieku konkurencē sievietēm uzvaru izcīnīja Linda Oņiskiva, 2.vietā ierindojās Baiba Kostigova, 3.vietā - Santa Amoliņa; vīriešiem labākie bija Valdis Graudiņš, Guntis Šivars un Jānis Petronis.

Prāta spēlē šahā piedalījās četri dalībnieki. Sīvā cīņā 1. godalgoto vietu izcīnīja Jānis Grasis, 2.vietu ieguva Valdis Graudiņš un 3.vietā ierindojās Aristīds Drulle.


 

Novusā 20 dalībnieku konkurencē pirmās trīs godalgotās vietas ieguva attiecīgi Baiba Kostigova, Līga Graudiņa un Inese Magone, kā arī Vitālijs Deksnis, Mārcis Graudiņš un Edmunds Dārznieks.

Galda tenisā starp sievietēm labākās bija Baiba Kostigova, Inese Magone, Mairita Buklagina; starp vīriešiem - Mārtiņš Ribakovs, Jānis Petronis un Valdis Graudiņš. Šajā disciplīnā sacentās 12 kungi un 4 dāmas.

Turnīra organizatore I.Graudiņa saka paldies sporta veidu entuziastiem Jānim Grasim (šahs), Lindai Oņiskivai (dambrete), Vitālijam Deksnim (novuss), Mārtiņam Ribakovam (galda teniss) un Andim Ogorodovam (šautriņu mešana).

 

"Paldies arī Lizuma pagasta pārvaldniekam Uģim Aigaram! Patiess prieks par skolēniem, kas bija atsaucīgi un cenšas popularizēt galda spēles starp jauniešiem. Patīkami bija uzņemt arī viesspēlētājus no Valmieras," saka I.Graudiņa.

Pievieno komentāru

Sports