Lizumnieši šobrīd - otrie 6

Ziemeļaustrumu reģiona veterānu telpu futbola čempionāta spēles notika Aizkrauklē. Lizuma komanda pirmajā spēlē ar 2:1 pārspēja Inčukalnu.

Vārtus guva Aldis Liekniņš un Rolands Dardets. Otrajā sacensībā uzvara pār Aizkraukli ar 3:0.

Divreiz precīzs bija R.Dardets, vienreiz Mārcis Graudiņš.

Trešā spēle bija ar līderiem - Priekuļiem. Pirmā puslaika vidū lizumniešus vadībā izvirzīja Uģis Aigars, bet pretinieki prata atspēlēties.

Otrajā puslaikā U.Aigars panāca 2:1. Tomēr minūti pirms spēles beigām Priekuļi guva vārtus, un rezultātā 2:2.

Pirms pēdējās kārtas, kura notiks 27.martā Stāķu sporta namā, Lizuma komanda saglabā otro vietu, kas praktiski nodrošina sudraba medaļas.

Pēdējā kārtā būs jāspēlē ar Valmieras, Alūksnes un Balvu komandām.

stampe

Interesanti, kursh zem zaika nika raksta??
Vari atdziities??
KO???
vai pa miikstu esi?

pirms 9 gadiem, 2010.02.19 16:38

Zaika

Zaika speelee visur,kur var lielu naudu nopelniit.Lizumaa vinsh labu kaapostu sanem!!

pirms 9 gadiem, 2010.02.18 19:50

Fans

Atšķirībā no Tevis kas noteikti neko nedara, Zaika spēlē pie Stāmerienas un vēl veterānu mačos palīdz Lizuma komandai.