Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Loka šaušana: “Pukstu aplis” šoreiz aizritēs vēstures zīmē

Loka šaušanas sacensības “Pukstu aplis” Lejasciema pagasta “Pukstu” māju apkārtnē būs veltītas “Pukstu” māju 150.gadskārtai. Par to informē sacensību organizators Juris Novožilovs.

Sacensības, kuras notiks 25.augustā, norisināsies pēc IFAA pietuvinātiem noteikumiem “3D Animal Round” disciplīnā, šaujot no nemarķētām distancēm ar trijām bultām līdz pirmajam trāpījumam pa 28 mērķiem.

“Uzvarētāju noteikšana - pēc lielākā rezultāta summā. Godalgoto vietu ieguvēji vienāda rezultāta gadījumā šauj trīs bultas pa mērķi no “20 y” atzīmes. Uzvar pretendents ar augstāko rezultāta summu. Vienāda rezultāta gadījumā – katram viens šāviens, uzvar tuvākais trāpījums centram, līdz tiek noskaidrots uzvarētājs,” skaidro J.Novožilovs.

Dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 10.00 paredzēta reģistrācija, savukārt sacensības notiks no pulksten 12.00 līdz 15.30, no pulksten 15.30 līdz 16.30 – pusdienas, kuras iespējams pasūtīt, reģistrējoties sacensību rītā. Pulksten 16.30 – apbalvošana.

Apbalvošanas ceremonijas laikā dalībniekus sveiks Lejasciema folkloras grupa “Smaržo siens”. Ar “Pukstu” vēsturi iepazīstinās Latvijas Universitātes vēstures studiju bakalaurs M.Kazainis. Visas dienas garumā būs apskatāma ekspozīcija par mājvietas vēsturi.Sacensības organizē klubs “Ķekavas šautra” ar Alūksnes loka šaušanas kluba “Ziemeļnieks” un Lejasciema pagasta pārvaldes atbalstu. Vairāk informācijas pa tālruni 29456810 (J.Novožilovs).

Pievieno komentāru

Sports