Loku šaušana: "Pukstu aplis" pulcē dalībniekus no vairākām valstīm

Loka šaušanas sacensības „Pukstu aplis” šovasar notika jau desmito reizi un atzīmēja piecu gadu jubileju. Par to informē sacensību organizators Juris Novožilovs.

J.Novožilovs stāsta, ka tās ievadīja nakts šaušanas sacensības ar ugunsbultām. No šaušanas līnijas 100 metru attālumā uz zemes bija izveidots improvizēts mērķis, kurš tika norobežots ar gaismas diodēm, lai šāvēji tumsā varētu to saskatīt.

“Sacensības izvērtās visai spraigas, un pusnaktī uzvarētājam par godu tika veltīts ugunsbultu salūts. Tas tika tēmēts uz īpaši šim gadījumam sagatavotu uzliesmojošu mērķi stilizēta piecinieka izskatā,” saka J.Novožilovs un piebilst, ka šo pārsteigumu sacensību dalībniekiem sarūpēja dūrēnieši Gundars Biezais un Inārs Dambrovs.

Lielu ieguldījumu sacensību trases sagatavošanā deva Jānis Mellis. Bez viņiem kā brīvprātīgie palīgi sacensību sagatavošanā un norisē piedalījās arī Guntars un Guntra Biezie, Tamāra Griba un viņas meita Evija. Palīgi bija ieradušies arī no Ludzas un Ventspils.

Gulbenietis Rainers Reds Biezais nakts sacensībās bija iekļauts tiesnešu brigādē, bet dienas sacensībās ar atzīstamiem panākumiem startēja bērnu konkurencē.

“Pukstu aplis” šogad pulcēja sešdesmit dalībniekus no Latvijas, Igaunijas, Krievijas un Nīderlandes. Tika pārstāvēti visi loku veidi.

“Vispopulārākais bija garais angļu loks, bet redzējām arī vēsturiskos, medību lokus un kompaktlokus. Apbalvošanas ceremonijas laikā jubilejas noskaņās sacensību dalībniekus un viesus priecēja šova deju grupa no Baložiem „Mirāža”,” stāsta sacensību organizators.

Pievieno komentāru

Sports