Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācās futbola treneri

Latvijas Futbola federācijā 9. maijā noslēdzās B-UEFA kategorijas treneru izglītības kursi, kuri sākās šī gada 3. februārī. Kursu programmas ietvaros tika aizvadītas četras sesijas, kas sastāvēja no četrām apmācību dienām katrā sesijā, kopā veidojot 120 mācību stundas.

Pirms teorētiskā eksāmena kārtošanas studentiem bija jāveic diplomdarba aizstāvēšana, prezentējot savu darbu pārējiem studentiem. Kursu noslēgumā studentiem bija jāpārvar pēdējais pārbaudījums - teorētiskais eksāmens, kurā studenti mutiski atbildēja uz eksāmenu pieņemšanas komisijas jautājumiem.


Uzdotie jautājumi skāra tēmas, kas ietilpa kursu programmā, kā arī ir saistītas ar studentu pašreizējo un plānoto profesionālo darbību. Apkopojot studentu uzrādītos rezultātus teorētiskajā eksāmenā, diplomdarba aizstāvēšanā, treniņu vadīšanā, treniņu un spēļu analizēšanā, LFF Izglītības nodaļa nolēma piešķirt B-UEFA treneru kategoriju 22 treneriem.

Sekmīgi mācības noslēdza FB Gulbene 2005 finansiāli atbalstītie Uģis Meiers (Lubāna) un Dainis Tašiņš (Gulbene), kā arī Madonas BJSS pārstāvis Jānis Rukmanis. Līdz ar to ZA reģionā ir jau septiņi attiecīgās kategorijas futbola treneri.

Pievieno komentāru

Sports