Madara šoreiz sestajā desmitā

Biatlonisti, arī mūsu Madara Līduma, ir aizvadījusi Pasaules kausa izcīņas otrā posma sacensības Hohfilcenē, Austrijā.

,5 kilometru sprinta distancē, kas notika piektdien, Madara devās ar 34. starta numuru. Diemžēl pirmajā šautuvē viņa aizšāva garām vienam mērķi, bet otrajā šautuvē neaizvērti palika vēl divi mērķi. Finišā mūsu biatloniste uzvarētājai vācietei Simonei Hausvaldei zaudēja 2 minūtes un 8,1 sekundi un ierindojās 54.vietā. Ieskaites punkti tādējādi iegūti netika, taču Madara izcīnīja iespēju startēt iedzīšanas sacensībās.

Iedzīšanas sacensībās mūsu biatloniste devās trasē divas minūtes un astoņas sekundes aiz pirmās sportistes. Līdz šautuvei viņa jau bija apsteigusi dažas konkurentes, taču šautuvē tika pieļauta viena kļūda - pēc pirmās šautuves Madara ierindojās 50.pozīcijā. Otrajā šaušanā viņai neizdevās aizvērt divus mērķus, kas atmeta viņu uz 56.vietu. Arī trešajā šautuvē tika pieļautas trīs kļūdas un ceturtajā - divas kļūdas. Pretim finišam Madara devās 54.vietā. Diemžēl augstāk viņai pacelties vairs arī neizdevās - rezultātā vēl viena 54.vieta.

Svētdien Latvijas sieviešu biatlona izlase piedalījās arī stafetē. Pirmā trasē devās Gerda Krūmiņa, pēc tam Žanna Juškāne, Līga Glāzere un sacensības noslēdza Madara Līduma. 20 vienību konkurencē mūsu biatlonistes palika 19.vietā.

Nākamais Pasaules kausa izcīņas sacensību posms notiks šīs nedēļas nogalē turpat Hohfilcenē.