Madarai Līdumai rezultāti nav tik spīdoši

Pagājušās nedēļas nogalē Hohfilcenē, Austrijā tika aizvadīts trešais Pasaules kausa izcīņas posms biatlonā. Šīs sacensības ir arī pēdējās šā gada nogalē.

15 kilometru klasiskajā distancē Madara Līduma diemžēl pieļāva astoņas kļūdas un ieņēma 78.vietu, no uzvarētājas atpaliekot deviņas minūtes un 49,3 sekundes.

7,5 kilometru sprinta distancē mūsu biatloniste ieņēma 45.vietu. Viņa ļoti ātri iesāka distanci, taču pirmajā šautuvē viens mērķis palika neaizvērts un arī otrajā šautuvē tika pieļautas divas kļūdas. Pēc otrās šautuves Madara bija 50.vietā, bet pa ceļam uz finišu rezultāts tika uzlabots, finišā - 45.vieta. Diemžēl ieskaites punkti netika izcīnīti. Šobrīd Madara pasaules kausa kopvērtējumā atrodas 37.vietā.

4x6 kilometru stafetē, kur M.Līduma startēja kā otrā, Latvijas sieviešu biatlona izlase izcīnīja 16.vietu 19 izlašu konkurencē.