Maskalānam jāuzņemas vadošā pilota loma 1

Pēc ilgstoša konflikta Latvijas Bobsleja federācija ir pārtraukusi darba attiecības ar Latvijas vadošās bobsleja ekipāžas pilotu Jāni Miņinu.
Galvenais treneris Sandis Prūsis žurnālistiem apstiprināja, ka J. Miņins šosezon, visticamāk, vairs nestartēs un nav iekļauts dalībai gaidāmajos Pasaules kausa posmos. S. Prūsis toties pauda cerību, ka mūsu Edgars Maskalāns, kurš atlikušajā sezonas daļā būs komandas pirmais pilots, pāris sacensībās "iebrauks sešniekā".

Pasaules kausa piektais posms notiks nākamajā nedēļas nogalē Īglsas trasē Austrijā. Nākamajā posmā četrinieku konkurencē startēs tikai E. Maskalāns, jo vēl viens pilots Oskars Melbārdis pagaidām nav veicis pietiekamu braucienu skaitu ar četrinieku kamanām, lai tiktu pielaists startam Pasaules kausa posmos. Divnieku sacensībās piedalīsies gan E. Maskalāns, gan O. Melbārdis.  

Runājot par tehniku, S. Prūsis izteicies, ka viss pieder federācijai un nekas nav kāda privātīpašums. "Ja E. Maskalāns gribēs braukt ar J. Miņina bobu, tad brauks, ja negribēs, tad brauks ar savu. Šajā gadījumā mums nav nekādu problēmu un lielas atšķirības starp J. Miņina un E. Maskalāna četrinieku kamanām nav," teica S. Prūsis.

 

E. Maskalāns atzīst, ka viņam šobrīd pats svarīgākais ir parādīt, uz ko ir spējīgs viņš.

 

"Tagad būšu vadošais stūmējs, centīšos darīt visu, ko spēju. Redzēs, kas no tā visa sanāks, taču es esmu noskaņots optimistiski. Domāju, ka viss būs labi," saka mūsu bobslejists.

 

"Pagaidām izskatās, ka braukšu ar J. Miņina bobiem, jo gan Daumants Dreiškens, gan Intars Dambis saka, lai braucu ar tiem. Šobrīd jau ir zināms, ka Daumants un Intars brauks kopā ar mani, ir dažādi varianti par trešo stūmēju, taču sākumā tas droši vien būs Mihails Arhipovs. Savukārt divniekos sākumā braukšu kopā ar Daumantu."

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports