Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maskalānam veicas labāk nekā Miņinam

Pagājušajā nedēļas nogalē Sanktmoricas trasē Šveicē notika jau septītais Pasaules kausa posms bobslejā. Šoreiz sacensībās daudz labāk veicās Edgaram Maskalānam, savukārt Jāņa Miņina divniekam un četriniekam šīs sacensības bija pagalam neveiksmīgas.

Divnieku sacensībās sestdien E.Maskalāns ar Raivi Broku ierindojās 17.vietā. Pēc pirmā brauciena šī ekipāža atradās 14.vietā, tomēr otrajā braucienā viņi savas pozīcijas nosargāt nespēja.

 

Lai gan otro braucienu Edgars veica pat ātrāk, rezultātus uzlaboja arī konkurenti, tādēļ Edgaram nācās savas pozīcijas zaudēt. Jāpiebilst, ka 17.vieta E.Maskalāna divniekam ir šīssezonas labākais rezultāts. Līdz šim viņš nebija varējis tikt augstāk par 20.vietu.

 

Toties J.Miņina/ Oskara Melbārža ekipāža šoreiz nespēja kvalificēties otrajam braucienam, jo pirmajā braucienā uzrādīja vien 24.vietu.

 

Ļoti neveiksmīgs starts izdevās arī J.Miņina četriniekam. Arī četrinieku sacensībās ekipāža nespēja kvalificēties otrajam braucienam. Šī bija pirmā reize pēdējās sezonās, kad J.Miņina četrinieku sacensībās nepiedalījās otrajā braucienā.

 

J.Miņins ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi un Intaru Dambi pirmajā braucienā ieņēma tikai 27.vietu 29 ekipāžu konkurencē.

 

D.Dreiškens saka: "Tāda ir Sanktmorica! Šo posmu gaidījām ar bažām, jo īpaši četriniekus, jo zinājām, ka esam pirmajā starta grupā, kur iespējamie izlozes numuri ir no 1 līdz 10. Ja izlozē 1.numuru, kas parasti ir labs numurs, tad šajā trasē tas nozīmē to, ka par labām vietām vairs nevari cīnīties. Tā ir šīs dabiskās trases īpatnība, ka labāk slīd tiem, kas brauc beigās."

 

J.Miņina četriniekam šoreiz bija 3. starta numurs. "Tas arī bija slikti, jo trase nepaspēja vēl uzsilt un iebraukties. To pierāda arī tas, ka no pirmajiem 10 sportistiem, kas tomēr skaitās labākie, jo ir pirmajā grupā, uz otro braucienu šoreiz netika pieci! Tā vienkārši tas nenotiek. Pēc šā posma jau klīst runas, ka tiek domāts par noteikumu maiņu tieši šajā trasē. Redzēs, kas no tā iznāks, jo tā vairs nav godīga cīņa, ja visiem nav vienādi apstākļi," uzskata D.Dreiškens.

Otrs Latvijas četrinieks - Edgars Maskalāns ar stūmējiem Pāvelu Tulubjevu, Raivi Broku un Mihailu Arhipovu - pirmo braucienu veica ļoti labi, tomēr tas deva tikai 19.vietu. Savukārt otrajā braucienā E.Maskalāna četrinieks uzlaboja savas pozīcijas un abu braucienu summā ieņēma 16.vietu.

 

Piebilstams, ka otrajam braucienam nekvalificējās vēl vairāki spēcīgi piloti - Lindens Rašs, Dmitrijs Abramovičs, Tomass Floršucs un Bīts Hefti.

Pievieno komentāru

Sports