Mazajām volejbolistēm - kaislības kā Rio spēlēs 1

Daugavas stadionā Rīgā 19.augustā jau 11.gadu risinājās vasaras spēļu “Pure Chocolate volejbols” fināls. Piedalījās 118 komandas no Vidzemes, Zemgales, Latgales un Kurzemes. Uz finālu devās arī Gulbenes novada BJSS D grupas meiteņu (2005.gadā dzimušas un jaunākas) komanda “Minioni”.

Meiteņu trenere Ārija Samsonova stāsta, ka cīņu uzsāka desmit komandas, kuras bija sadalītas divās apakšgrupās. Spēles risinājās desmit minūtes. Pirmajā spēlē mūsu meitenes tikās ar Skrundas komandu un svinēja uzvaru 25:13, nākamajā spēlē ”Minioni” uzvarēja “Spāres” (Madonas BJSS) – 25:14. “Minioni” - “Aizpute 05” - 19:17, grupas pēdējā spēlē “Minioni uzvarēja “Pumas” (Madonas BJSS) – 17:15. Apakšgrupā mūsu meitenes ieņēma 1.vietu.

Pusfinālā pretī stājās “Asās” (Liepājas sporta spēļu skola). “Spēle bija ļoti saspringta, un abas komandas rādīja labu sniegumu. Trīs minūtes pirms spēles beigām mūsu meitenes bija vadībā ar diviem punktiem, diemžēl strīda vietā punktus atdeva pretiniecēm un lielās spriedzes un vēja rezultātā pieļāvām divas kļūdas. Sāpīgs zaudējums - 14:15. Tālāk uzreiz spēlē par 3.vietu atkal tikāmies ar komandu “Pumas” (Madonas BJSS), diemžēl ietekmēja emocijas un zaudējums. Kad nomierinājāmies un sākām cīnīties, laika bija par maz, rezultātā zaudējums – 14:24 un 4.vieta,” komentē Ā.Samsonova. Komandā spēlēja: Agate Katane, Ance Katane, Anda Katane, Gerda Bukovska.

Trenere uzsver, ka spēlēs tika gūta laba pieredze jaunajai sezonai. Viņa saka paldies par sportisko atbalstu Samantai un Beātei, kā arī Artai Katanei par līdzi jušanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Volejs

Virsraksts Dairksteles 1.lpp - Iegūst "koka medaļas". 4. vieta Latvijā un tādi teksti! Ētika, ētika....

pirms 4 gadiem, 2016.08.23 12:55

Sports