Mazrezultatīva spēle pret "DSN/Rīga"

"Gulbenes Buki" vakar diemžēl piedzīvoja sagrāvi Rīgā, spēlējot pret vietējo "DSN/Rīga". Gulbenieši piekāpās ar rezultātu 54:123. Spēles rezultātu galvenokārt noteica divpunktu metienu precizitāte - kamēr rīdzinieki grozā raidīja 38 no 55 divpunktu metienus, Buki spēja vien atbildēt ar 17no 48 metieniem.

Komandu sākumsastāvi:

DSN/Rīga - Mārtiņš Gulbis, Roberts Freimanis, Niks Saknītis, Artjoms Butjankovs, Dāvis Bertāns.

Gulbenes Buki - Pāvels Pastušeņa, Reinis Karolis, Artūrs Lūsis, Ingus Jakovičs, Normunds Lišiks.

Mājinieki spēli iesāka ļoti pārliecinoši. Butjnankovs un Bertāns izvirzīja savu komandu vadībā ar 14:0. Buki spēja atbildēt tikai ceturtdaļas vidusdaļā (14:2), bet visā ceturtdaļā ļāva pretiniekam gūt 33 punktus, pretī liekot vien sešus.

Otrās ceturtdaļas pirmajās minūtēs cīņa laukumā gan aizritēja saspringtāk. Līdz ceturtdaļas vidum Buki jau bija guvuši 11 punktus, savukārt DSN komanda 15. Ceturtdaļas beigās labu precizitāti uzrādīja Veinbergs un Jakovičs, tomēr līdz pirmā puslaika beigām rīdzinieki jau bija guvuši kopā 62 punktu, savukārt Buki - 28.

Otrajā puslaikā pirmos punktus guva Bertāns, taču šoreiz Bukiem izdevās atbildēt ar 5 gūtiem punktiem pēc kārtas. Līdz ceturtdaļas vidum DSN gan bija palielinājuši pārsvaru līdz +40 (77:37), arī ceturtdaļas turpinājumā pretī Buku 6 gūtiem punktiem liekot 14, trešo ceturtdaļu noslēdzot ar rezultātu 94:43.

Pēdējās ceturtdaļas pirmajā minūtē rīdzinieku pārsvars sasniedza jau 52 punktus (96:44). Kamēr Buku neveiksmes ar metienu precizitāti turpinājās, pretinieks jau bija panācis 63 punktu pārsvaru (111:48). Pēdējās spēles minūtes abu komandu treneri laukumā sūtīja otrā sastāva spēlētājus, kas arī noslēdza spēli ar rezultātu 123:54.

DSN/Rīga - BK Gulbenes Buki 123:54 (33:6; 29:22; 32:15; 29:11).

Gulbenes Buki: Lišiks 9p., Lūsis 9p., Jakovičs 9p., Veinbergs 8p., Karolis 5p., Matisons 4p., Pastušeņa 4p., Bukšs 3p., Vīksna 2p., Šimanovskis 1p..

DSN/Rīga: Bertāns 19p., Mediss 16p., Ansons 13p., Saknītis 12p., Gulbis 11p., Freimanis 11p., Darģis 10p., Saulītis 10p., Larionovs 8p., Butjankovs 8p., Zemturis 5p..