Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mednieki sacenšas šaušanā 1

Lejasciema šautuvē pagājušajā sestdienā notika tradicionālās rudens šaušanas sacensības "Šauj garām". Uz tām bija pulcējušies apmēram 40 mednieki. Galvenokārt tie bija mūsu novada mednieki, bija arī daži pārstāvji no Alūksnes puses.

Šaušanas sacensības rudenī tradicionāli tiek rīkotas jau vairākus gadus. Mednieki labprāt ierodas uz tām, lai pārbaudītu savas iemaņas un sacenstos arī ar citiem.  

Sacensību dalībniekiem bija jāsacenšas trīs disciplīnās - šaušanā pa skrejošu meža cūku 35 metru attālumā, šaušanā pa skrejošu alni 100 metru distancē un sportingā.

 

Šaušanā pa skrejošu alni uzvarēja Ainārs Kuprovskis, 2.vietā ierindojās Vilnis Zvirgzdiņš, 3.vietā - Artis Petruss. Šaušanā pa skrejošu meža cūku labāko rezultātu uzrādīja A.Kuprovskis, 2.vietu ieņēma Matīss Gabdulļins, 3.vietā ierindojās Dairis Neilands. Ļoti sīvas cīņas notika sportingā. Uzvarētājs tika noskaidrots tikai pāršaušanā. Labākais izrādījās Juris Prokofjevs, aiz sevis atstājot A.Kuprovski un D.Neilandu.

 

"Diezgan daudz sacensībās piedalījās arī jauno mednieku, turklāt viņi uzrādīja labus rezultātus, pārspējot pat vienu otru vecmeistaru," vērtē sacensību galvenais tiesnesis Jānis Naglis. "Diena pagāja ļoti sekmīgi - domāju, ka rokas ir ievingrinātas un jau šonedēļ var doties medībās."

 

Ja kādam ir vēlēšanās patrenēties šaušanā, to var darīt arī katru piektdienu, iepriekš sazinoties.

 

"Tas nav piespiedu kārtā, taču es aicinātu visus kolektīvus reizi gadā apmeklēt šautuvi. Uz Lejasciema šautuvi brauc mednieku kolektīvi no Valmieras, Smiltenes, Cēsīm, Madonas, bet mūsu vietējie kolektīvi salīdzinoši ir ļoti kūtri. Pūdelējam mēs visi, bet tiem cilvēkiem, kas apmeklē šautuvi, ir daudz labāki rezultāti arī medībās," ir pārliecināts J.Naglis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports