Mednieki uzlabo savu sportisko meistarību

Jau par tradīciju ir kļuvušas Rankas pagasta atklātās sacensības ložu šaušanā, kas pirms dzinējmedībām tiek rīkotas medniekiem.

Rankas pagasta sporta darba organizators Pēteris Zelčs uzsver, ka tas medniekiem uzlabo sportisko meistarību un rada zināmu priekšstatu par savām šaušanas spējām, jo viena daļa mednieku ieroci noliek seifā 31.janvārī, kad beidzas dzinējmedību sezona un izņem tikai uz kolektīvajām medībām jaunajā medību sezonā.

Sacensībās sportistiem bija jāizpilda divi vingrinājumi. Sākumā visi sacentās šaušanā pa stāvošu mērķi. Rezultāti bija ļoti blīvi. 1./2.vietu ar vienādu rezultātu uzrādīja Arnis Suntažs un Jānis Kļaviņš. 3./4.vietu arī ar vienādu rezultātu – Ivars Bundziņš un Vilis Pāvulsons.

Otrais vingrinājums bija šaušana pa skrejošu mērķi. Labākos rezultātus uzrādīja: J.Kļaviņš, V.Pāvulsons, A.Suntažs. Arī pārējie sportisti uzrādīja labus rezultātus.

“Priecē tas, ka arī pensionāri uztur sevi labā sportiskā formā un neatpaliek no jaunajiem medniekiem. Visiem medniekiem novēlu jaunajā sezonā ne spalvu, ne asaku un lai mežamāte ir visiem labvēlīga!” saka P.Zelčs.

Pievieno komentāru

Sports