Minifutbols: "Akvilons Z" ceļojošo kausu iegūst druvēnieši 3

Tirzas estrādē 19. augustā norisinājās minifutbola turnīra noslēguma posms, ko organizēja "Akvilons Z" sadarbībā ar Tirzas pagasta pārvaldi. Par to informē Tirzas pagasta sporta darba organizators Mārcis Rudzītis.

Pirmajā pusfināla spēlē tikās Druvienas komanda un Rēveļu komanda. "Ar rezultātu 2:1 finālā vietu nodrošināja Druvienas komanda. Otrajā pusfināla pārī tikās Tirza pret Cements (Tirza). Ar rezultātu 2:1 finālā iekļuva komanda Cements (Tirza). Spēlē par 3. vietu Rēveļu komanda ar rezultātu 1:0 pārspēja Tirzas komandu un izcīnija 3. vietu. Fināla mačā cīņā devās Druviena pret "Cements" (Tirza). Spēles sākumā Tirzas komanda "Cements" guva 2 ātrus vārtus. Spēles gaitā Druvienas komanda spēja atspēlēties un guva 5 bezadbildes vārtus," par turnīra gaitu stāsta M.Rudzītis.

Par "Akvilons Z" ceļojošā kausa ieguvējiem kļuva Druvienas komanda.

"Komandām šie sabrukumi un cīņa par kausu patiešām likās izdevusies. Ar komandu pārstāvjiem vienojāmies, kad ziemas sezonā arī turpināsim iesākto darbu un organizēsim Tirzas pagasta ziemas čempionātu futzālā," norāda M.Rudzītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

:)

Ja cilvēks grib spēlēt futbolu un sacensties pret kādu zemākā līmenī nekā pieņemams bēdīgajai sejai, ko darīt šiem lauku puišiem? Sēdēt lauku teritorijās un apbrīnot līmeņus, cilvēki dara to, kas viņiem ir tuvs un izbauda dienu futbola laukumā! Arī laukos ir cīņasspars un velme pierādīt sevi. No kā sāka Tirza? tieši no šāda līmeņa mačiem un sen sevi ir pierādījusi, ka var nokost bēdīgā smaidiņa līmeni!!!

pirms 4 gadiem, 2017.08.23 09:54

???

Esi analfabēts???

pirms 4 gadiem, 2017.08.23 19:55

Sports