Minifutbols: beidzas ZA reģiona čempionāts

Ar spēlēm Gulbenē noslēdzās ZA reģiona minifutbola čempionāts.
Pēdējo spēļu rezultāti un vārtu guvēji: Stāmeriena – Gulbene 2:0(R.Šķenders, A.Timenieks), Latgols – Viļaka 2:0(S.Bokta, E.Savickis), Balvi – Lācītes 3:1(R.Ščogols 2, E.Plutovs – I.Jezuns), Lācīte – Gulbene 4:1(E.Elksnis 2, I.Jezuns, M.Andrejevs – E.Bisenieks), Zellis – Viļaka 2:0(V.Sircovs, O.Kodaļevs), Latgols – Balvi 5:0(E.Savickis, S.Bokta, E.Brilis, A.Barkāns, R.Rižovs).        Par čempioniem kļuva komanda Zellis/Stradi. Viņi pārstāvēs ZA reģionu Latvijas finālā. Komandā spēlēja S.Kauliņš, V.Surovs, V.Sircovs, I.Andževs, V.Grāvlejs, E.Zaķis, Dz.Peksts, A.Deksnis, M.Graudiņš, A.Maks, J.Keišs, A.Ļisicins, U.Mežkuts, R.Seņka, O.Kodaļevs, A.Seņka, A.Klesmanis.

      Otrajā vietā SK Latgols/Ludza komanda: D.Kašs, V.Pulčs, A.Nikolajevs, A.Barkāns, L.Linužs, M.Golubevs, E.Seņkāns, E.Ločs, E.Brilis, M.Oļipovs, I.Caune, S.Bokta, S.Plenkovs, V.Čulkovs, E.Savickis, A.Lelis, A.Zelčs, A.Oļipovs, E.Budrevičs, E.Urtāns.

      Savukārt bronzas medaļas izcīnīja Viļakas komanda: I.Jevstignejevs, G.Augustāns, Ģ.Augustāns, V.Ivanovskis, V.Rastargujevs, E.Kļaviņš, Artjoms Kokorevičs, Artis Kokorevičs, K.Kokorevičs, A.Gruševs, A.Solovjovs, E.Logins, M.Ķerāns, A.Logins, A.Locāns, J.Ķerāns, S.Draviņš, A.Šaicāns, R.Šaicāns

       Labākie čempionāta futbolisti: V.Sircovs, Dz.Peksts(abi Zellis), V.Pulčs, S.Bokta(abi Latgols), G.Augustāns, A.Logins(abi Viļaka), R.Ščogols (Balvi), G.Bērziņš (Stāmeriena), A.Vucāns (Lācītes), E.Bisenieks (Gulbene), U.Meiers (Lubāna).

       Rezultatīvākie futbolisti: A.Logins (Viļaka) 10, R.Šķenders (Stāmeriena) 7, S.Bokta (Latgols) 6, V.Sircovs (Zellis) 5, M.Golubevs (Latgols) 5, T.Kasparovičs (Lācītes) 5.

 

                                        Turnīra noslēguma tabula

 

         1. Zellis/Stradi                14   11   2   1     21:3     35

         2. SK Latgols/Ludza       14   10   1   3    29:7      31

         3. Viļaka                       14     8   3   3    18:14    27

         4. Balvu SC                   14    7   2    5    20:20    23

         5. Stāmeriena                14   7   1    6     18:16    22

         6. Lācītes/Ranka            14   2   4    8     17:36    10

         7. Gulbene                     14   2   2  10      6:20      8

         6. Lubāna                      14   1   1  12    10:21      4

Pievieno komentāru

Sports