Minifutbols: spēlēs “Mītava Open” finālā 7

Pagājušajā sestdienā komanda "Zellis/ Stradi" piedalījās atklātā amatieru čempionāta minifutbolā "Mītava Open 2013" kvalifikācijas Vidzemes posmā Valmierā, informē komandas kapteinis Sergejs Kauliņš.

Apakšgrupu spēlēs "Zellis/ Stradi" nospēlēja neizšķirti 1:1 ar komandu "Glorija" (Rīga) (vārtus guva Valentīns Surovs), guva uzvaru ar 2:1 pār komandu "Alianse" (Rīga) (vārtus guva V.Surovs, Renārs Šķenders) un ar 3:0 pieveica komandu "Kauguri" (visus trīs vārtus guva Renārs Šķenders).

Astotdaļfinālā "Zellis/ Stradi" tikās ar komandu "DPD/ 10 vīri laivā"(Rīga) un cīnījās neizšķirti - 0:0 . Soda sitienu sērijā pārāki ar 4:3 bija "Zellis/ Stradi" spēlētāji (vārtus guva R.Šķenders (2), V.Surovs, Raitis Šolins). Ceturtdaļfinālā komanda tikās ar rīdziniekiem - komandu "Akela kļūdījās" un pieveica to ar 1:0 (vārtus guva R.Šķenders). Pusfinālā komandai "Zellis/ Stradi" pretī stājās FK "Tur kaut kam ir jābūt" (Rīga) un bija pārāki ar 1:0 (vārtus guva S.Kauliņš).  

Fināla spēle, kurā pretī stājās komanda "Kārsava" aizritēja spraigā un emociju pilnā gaisotnē. Šajā cīņā ar 2:0 uzvaru svinēja "Zellis/ Stradi" (abus vārtus guva V.Surovs).

 

Komandā šajā turnīrā vēl spēlēja Edgars Keišs, Armands Seņka, Zigmunds Aizupietis, Ingars Andževs, Dzintars Peksts, Einārs Zaķis. Tagad komandai priekšā finālturnīrs Jelgavā 17.augustā, kur vieglu spēļu nebūs.

Piebilstams, ka svētdien "Zellis/ Stradi" piedalījās "Lācīšu kausa" izcīņas otrajā posmā un izcīnīja uzvaru šajā posmā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

xxx

Bezsakara komentari,kartejo reizi pieradas,kadi seit brinumberni dzivo.

Zellis malaci,tagad pacinities finala!

pirms 7 gadiem, 2013.08.07 17:31

SSS

Seetas turnirs, ej un uzpeelee, tad redzeesi, nekur tu netiksi

pirms 7 gadiem, 2013.08.06 12:14

777

Taa jau saka, labs vartsargs, aizsargs UN uzbrucejs, jums viss prieksaa!

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 16:47

Sports