Miņina četrinieks izcīna uzvaru Pasaules kausa posmā Olimpiskajā Vistleras trasē

Vistlera (Kanāda), 8.febr., LETA. 2010.gada Vankūveras olimpiskajā trasē Vistlerā notikušajās Pasaules kausa izcīņas sestā posma sacensībās bobslejā četrinieku ekipāžām sestdien uzvaru izcīnīja Jāņa Miņina pilotētā ekipāža ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Melbārdi un Intaru Dambi.

Latvijas ekipāža pirmo vietu ieņēma jau pēc pirmā brauciena un summā amerikāņa Stīvena Holkomba pilotēto ekipāžu apsteidza par 0,06 sekundēm.

Savukārt trešo vietu ieņēma krieva Aleksandra Zubkova ekipāža, kas Miņinam zaudēja 0,50 sekundes.

Otra Latvijas ekipāža Edgars Maskalāns/Ainārs Podnieks/Raivis Broks un Reinis Rozītis pirmajā braucienā krita, tomēr finišu sasniedza, ierindojoties 21.pozīcijā, kas otrajam braucienam neļāva kvalificēties.

Pasaules kausa kopvērtējumā četrinieku ekipāžām pirmo vietu ieņem Zubkovs, kura kontā ir 1246 punkti, bet Miņins ar 1129 punktiem pakāpās uz otro pozīciju. Savukārt Maskalāna četrinieks ar 726 punktiem atrodas 13.vietā.

Jau ziņots, ka divnieku sacensībās piektdien devīto vietu ieņēma Miņins ar stūmēju Daumantu Dreiškenu, bet Maskalāns kopā ar Broku ierindojās 15.vietā.

Pievieno komentāru

Sports