Miņina četrinieks Pasaules kausa posmā izcīna dalītu trešo vietu

Kēnigzē (Vācija), 11.janv., LETA. Pasaules kausa izcīņas ceturtajā posmā bobslejā svētdien dalītu trešo vietu izcīnīja Latvijas vadošā četrinieku ekipāža, kuru pilotē Jānis Miņins ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi un Intaru Dambi.

Pēc pirmā brauciena Miņina pilotētā ekipāža bija otrajā vietā, taču otrajā braucienā uzrādīja piekto labāko rezultātu (49,11 sekundes), kas divu braucienu summā deva trešo vietu. Tāds pats laiks divu braucienu summā bija arī vācieša Andrē Langes pilotētajam četriniekam. Par ceturtā posma uzvarētāju kļuva vācieša Karla Angerera ekipāža, bet Miņins no tās atpalika 0,10 sekundes.

Savukārt otra Latvijas ekipāža Edgars Maskalāns/Raivis Broks/Ainārs Podnieks/Reinis Rozītis pēc pirmā brauciena atradās astotajā vietā, bet otrajā uzrādīja 12.ātrāko rezultātu, kas divu braucienu summā deva 11.pozīciju. Angerera četriniekam Maskalāns zaudēja 0,58 sekundes.

Jau ziņots, ka divnieku sacensībās sestdien Miņins ar Dreiškenu izcīnīja 12.vietu, bet Maskalāns/Broks ierindojās 18.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports