Miņina kvartets paliek septītajā vietā Vinterbergā

Jāņa Miņina pilotētais bobsleja četrinieks Pasaules kausa posmā Vinterbergā (Vācija) svētdien izcīnīja septīto vietu, informē portāls www.diena.lv.

Jāņa Miņina pilotētais bobsleja četrinieks Pasaules kausa posmā Vinterbergā (Vācija) šodienj, 13.decembrī, izcīnīja septīto vietu.

Miņins kopā ar Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi un Intaru Dambi pirmo braucienu veica 55,72 sekundēs. Arī otrajā viņi augstāk tikt nespēja, finišējot ar rezultātu 55,66 sekundes.

Portāls www.diena.lv informē, ka uzvarēja amerikāņa Stīvena Holkomba pilotētais kvartets, no kura Latvijas labākā ekipāža summā atpalika 0,68 sekundes. Holkomba ekipāža uzvarēja pirmajā braucienā, bet otrajā tikai par 0,02 sekundēm zaudēja Andrē Langes pilotētajai Vācijas pirmajai ekipāžai. Langes kvartets izcīnīja otro vietu, atpaliekot par 0,10 sekundēm. Trešajā vietā Angerera pilotētais Vācijas trešais kvartets.

 

Otrs Latvijas četrinieks ar Edgaru Maskalānu, Pāvelu Tulubjevu, Uģi Žaļimu un Mihailu Arhipovu ierindojās 14.vietā, atpaliekot par 1,13 sekundēm.

Pievieno komentāru

Sports