Miņins/Dreiškens izcīna ceturto vietu pārceltajā Pasaules kausa posmā divniekiem

Sanktmorica (Šveice), 15.janv., LETA. Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma pārceltajās sacensībās bobslejā divniekiem, kas norisinās Sanktmoricā, Latvijas ekipāža Jānis Miņins/Daumants Dreiškens ceturtdien izcīnīja ceturto vietu, bet par uzvarētāju kļuva kanādieša Pjēra Lidēra ekipāža.

Otrs Latvijas duets Edgars Maskalāns/Reinis Rozītis ierindojās desmitajā pozīcijā. Pēc pirmā brauciena abas latviešu ekipāžas atradās dalītā ceturtajā pozīcijā, Lidēra pilotētajam divniekam zaudējot 0,39 sekundes, taču Miņinam otrajā braucienā uzlabot savas pozīcijas neizdevās, bet Maskalāns uzrādīja tikai dalītu 13 labāko laiku un noslīdēja par sešām vietām uz leju.

 

Divu braucienu summā Miņina divnieks no Lidēra ekipāžas atpalika 0,77 sekundes, bet Maskalāns zaudēja 1,14 sekundes

Otro vietu izcīnīja šveicieša Ivo Rēga ekipāža, kas līderiem zaudēja 0,30 sekundes, bet trešo vietu ieņēma viņa tautieša Beata Hefti pilotētais divnieks, kas no Lidēra atpalika 0,74 sekundes.

 

Pasaules kausa kopvērtējumā uz pirmo vietu pakāpās Hefti, kura kontā tagad ir 971 punkts. Uz otro vietu ar 931 punktu noslīdēja vācietis Andrē Lange, kurš šodien ieņēma tikai 11.pozīciju, bet trešais divnieku kopvērtējumā ir vēl viens Vācijas pilots Tomass Floršucs, kurš šoreiz finišēja sestajā vietā. Maskalāns ar 528 punktiem pašlaik atrodas 20.vietā, savukārt Miņins nopelnījis par četriem punktiem mazāk un ieņem 21.pozīciju.

Pievieno komentāru

Sports