Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Motokross: “Dimantu kausu” plāno ieviest kā tradīciju

Pagājušajā svētdienā Stāmerienas pagasta “Dimantu” motoparkā norisinājās supermotokrosa sacensības “Dimantu kauss”.

Sacensības norisinājās pilnīgi jaunā vietā un jaunā trasē. Sacensībās uz starta stājās 85 kubikcentimetru, “Mini MX”, amatieru, senioru, “MX1”, “MX2” klašu sportisti. Lai noskaidrotu uzvarētājus katrā klasē, sportisti veica divus braucienus. Sacensību kulminācija bija superfināls, kad uz starta stājās labākie no labākajiem. Kuplā skaitā sacensībās bija pārstāvēts mūsu novads.


85 kubikcentimetru klasē startēja trīs mūsu jaunie motobraucēji. Vislabāk veicās lizumnietim Artūram Tilgasam. Divu braucienu summā viņam klasē – 2.vieta. 6.vietu ieguva mazais sinolietis Jānis Kubuliņš. Jāatzīst, ka tas ir labs rezultāts, jo viņš startēja ar 65 kubikcentimetru “mocīti”, turklāt šīs viņam bija pirmās sacensības ar šo “mocīti”. Vēl tikai viens mazais motosportists startēja ar 65 kubikcentimetru “mocīti”, pārējiem visiem bija 85 kubikcentimetru “mocīši”. 9.vietā šajā klasē ierindojās Niks Vasiļenko. “Mini MX” klasē arī šajās sacensībās, tāpat kā tas bija arī motokrosā Staros, gandrīz visi sportisti bija mūsu novada pārstāvji. 1.vietu izcīnīja Vilnis Teterovskis, 2.vietā – Gints Markovs, 3.vietā – Roberts Platais, 4.vietā – Jānis Kļaviņš, 5.vietā – Artis Budze, 7.vietā – Toms Priedītis. Senioru klases braucēji trasē devās kopā ar amatieru klases sportistiem. Bijušajam gulbenietim Jānim Bidzānam senioru klasē – 2.vieta. Apvienoti bija arī “MX1” un “MX2” klases braucieni. “MX1” klasē Didzim Gorbenko - 1.vieta. “MX2” klasē mūsu novadu pārstāvēja Ralfs Skopāns, kurš ieņēma 4.vietu, un Andris Tilgass, kurš ierindojās 5.vietā. Uzvaru superfinālā un arī galveno balvu izcīnīja D.Gorbenko.


Gan portāla “dzirkstele.lv” lietotāji, gan arī citi aptaujātie pasākuma apmeklētāji un dalībnieki atzina, ka pasākums izvērties ļoti jauks un sacensību organizatori ieguldījuši lielu darbu gan trases izveidē, gan arī piesaistot sponsorus un rīkojot pašu pasākumu. Apmeklētāji atzina, ka pasākumu noteikti vajadzētu pilnveidot un ieviest kā tradīciju. Cilvēki priecājās, ka motokrosa tradīcijas mūsu novadā atkal atjaunojas.


“Esmu priecīgs un lepns, ka kopā ar komandu, dalībniekiem un skatītājiem mums to izdevās paveikt! Milzīgs paldies ir jāsaka visiem sponsoriem un atbalstītājiem, arī Raimondam par trases laistīšanu, Agrim par starta barjeras izgatavošanu un manam brālim Ralfam par atraktīvo pasākuma vadīšanu. Darba ir daudz, lai šādu pasākumu noorganizētu, bet pēc tam tiešām ir gandarījums,” atzīst organizators Gundars Rubenis.


“Nākamgad noteikti atkal organizēsim šīs sacensības, turklāt sāksim tām gatavoties jau laikus. Šogad viss tika paveikts divu nedēļu laikā, jo sākotnēji nemaz nebija plānots šo krosu organizēt, tomēr vēlme bija, un viss izdevās.”

Pievieno komentāru

Sports