Motokross: Tirzas pagasta motosportisti ir gandarīti par šā gada sezonu 5

Līdz ar 2019. gada Latvijas motokrosa federācijas apbalvošanas pasākumu Tirzas pagasta motosportisti ir noslēguši šā gada sezonu, informē Tirzas pagasta sporta organizators Mārcis Rudzītis.


"Pagasta motokrosa braucējiem Mārtiņam Jēgeram, Atim Vilnim, Jānim Jēgeram un Emīlam Kazulim šīs sezonas mērķis bija piedalīties visos Latvijas Nacionālā kausa posmos un arī visos Sēlijas kausa posmos. Protams, tika arī startēts dažādās citās sacensībās – Enduro krosā, Dimantu kausā, kā arī Latvijas čempionātā iesācēju klasē. Mārtiņam ši bija trešā pilnvērtīgā sezona, Atim - otrais gads, kad sācis startēt motokrosa sacensībās, bet Jānim un Emīlam - pirmā sezona, startējot sacensībās. Sezona izvērtās ļoti veiksmīga un tika uzkrāta milzīga pieredze turpmākajām sacensībām," stāsta M.Rudzītis.


Latvijas Nacionālā kausa kopvērtējumā Mārtiņš Jēgers izcīnīja 12. vietu MX B grupā un Sēlijas kausa kopvērtējumā tika izcīnītā 3. vieta.

Atis Vilnis Latvijas Nacionālajā kausā MX D grupas kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu un Sēlijas kausā - 8. vietu.


"Abiem sportistiem bija jāierodas uz apbalvošanas ceremonijām, lai saņemtu kopvērtējumā izcīnītos kausus," stāsta M.Rudzītis.


Ilūkstes novadā Eglaines pagasta atpūtas bāzē “Saliņas” 26. oktobrī notika apbalvošanas pasākums Sēlijas kausam.


Rīgā Kultūras un atpūtas pilī “Ziemeļblāzma” 2. novembrī notika Latvijas Motokrosa federācija laureātu apbalvošana.


"Paldies sportistiem Mārtiņam Jēgeram, Atim Vilnim, Jānim Jēgeram un Emīlam Kazulim, kas ar savām privātajām finansēm, savu neatlaidību, gribasspēku un mīlestību pret šo sportu aizstāvēja Tirzas pagasta godu, popularizēja motokrosu Gulbenes novadā, kā arī pārstāvēja Latviju starptautiskās sacensībās kaimiņu valstīs Igaunijā un Lietuvā," saka M.Rudzītis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Slendermanis

Mārtiņš labākais. Es balsošu par viņu.

pirms gada, 2019.11.06 14:59

Rihis

AČA uz prieksu parādi kas ir Tirzas centra zēni!!!

pirms gada, 2019.11.12 08:22

Umbračka

Uzskatu , ka Mārtiņš Jēgers ir spējīgāks parādīt, kas ir Tirzas pagasta zēni, nevis kaut kāds tur AčA...

pirms gada, 2019.11.13 14:56

Sports