Motoparkā "Dimanti" - Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā

Pagājušās nedēļas nogalē Stāmerienas pagasta motorparkā “Dimanti” norisinājās ilgi gaidītais Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā otrais posms. Uz sacensībām pulcējās pietiekami daudz dalībnieku, pārstāvot gan pieaugušo, gan bērnu klases. Vienlaikus norisinājās arī Latvijas kauss un Junioru čempionāts.

Sacensību organizatori bija īpaši parūpējušies par trasi, tajā tika iekļauti dažādi sarežģīti elementi, piemēram, viļņi un strauji līkumi, kas sacensības darīja interesantākas gan skatītājiem, gan braucējiem. Ņemot vērā sniega kvalitāti, pirmie trasē devās skijoringa pārstāvji, lai trases segums būtu gana piemērots slēpotājiem.

Starp sportistiem bija arī mūsu novada pārstāvji. Kupli pārstāvētajā LMK (lielajā meistaru) klasē divu braucienu summā 2.vietu ieņēma gulbenietis Didzis Gorbenko un Oskars Dzirkalis. Ziemas motokrosā “Q Junioru” klasē uzvarētāja godā - Atis Breds, savukārt mazajā “Q50” klasē 3.vietu ieguva lizumnietis Ivo Kristaps Kalve. Krosā ar radzēm “MX1” klasē 1.vietu posma kopvērtējumā  izcīnīja lizumnietis Uģis Klimons. “MX2” klasē uzvara - lizumnietim Andrim Tilgasam. Krosā bez radzēm “MX1” klasē nepārspēts palika D.Gorbenko, “MX2” klasē otrais ātrākais bija U.Klimons.

Visi sacensību rezultāti pieejami mājas lapā “www.licence.lv”. Šobrīd vēl nav zināms, vai sacensību seriāls turpināsies arī šīs nedēļas nogalē – nākamo posmu norises laiku un vietu atkarībā no laikapstākļiem izziņos Latvijas Motosporta federācijas mājas lapā.

Pievieno komentāru

Sports